Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magánnyal együtt lehet élni?

Magánnyal együtt lehet élni?

Figyelt kérdés

Nekem sose volt barátnőm se barátaim. És sosem lesz, ha eddig nem volt.

Az emberek lesz*rnak levegőnek se néznek..

Igénylem a barátokat sajnos de amikor voltak (nem igaziak) folyton tojtak az is sok a fejemre.



2022. márc. 1. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

Ezen könnyen segíthetsz, ha emberek közé jársz! Legyen valamilyen hobbid, amit csoportban - , emberek között kell űzni!

Járj valamilyen aerobikra, crossfitre, konditerembe, táncolni vagy bármilyen hasonlóra!

Ha otthon ülsz a számítógép - és az okostelefon előtt és sopánkodsz, nem fog változni a helyzeted...

Tessék kimozdulni! Én is ilyen voltam, mint te! Tudom, milyen ez!

Aztán, elkezdtem emberek közé járni és azóta sok barátom lett!

Sok cimborámat ilyen foglalkozásokon ismertem meg!

2022. márc. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
Ha eldöntötted, hogy nem lesz, akkor nem is lesz. De akkor ne jajgass! Ez a te döntésed.
2022. márc. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Most mi a kérdés? Saját leírásod alapján eddig is együtt éltél vele.
2022. márc. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

Amúgy azt tudom mondani, mint az első. Ki kell mozdulni.


Illetve a másik, fel kell építeni egy önálló életet. És szimplán csak ismerkedni, haladni az árral. Sokan ott rontják el, hogy ahelyett, hogy élvezik a másik társaságát tart amíg tart alapon, elkezdenek kiéhezve, erőszakosan barátkozni, azonnal akarnak mindent mint egy sírig tartó kapcsolatban.


Holott a való életben el kell fogadni, hogy a barátaink sem érnek rá bármikor, nekik is van életük, és nem kell azonnal felégetni minden hidat magunk után.

2022. márc. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen én már 2 éve élek, vele megszoktam ahogyan mást is, persze lehet tenni elenne de nekem nem hiányzik még egy kolonc a nyakamra semmikép sem, köszönöm volt benne részem elég volt, elég a magam problémáival is küzdeni jelenleg, később meg majd úgyis alakúl.
2022. márc. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az egésszel csak annyi a probléma hogy szociális fóbia miatt járok pszichológushoz így ez eléggé megnehezíti az ismerkedést.

Volt olyan hogy barát, de az a barát úgyis tojt a fejemre sőt a legnagyobb Sz*rban hagytak ott.

Megtettem-e mindent a barátság érdekében? Szerintem igen.


Az a baj hogy igénylem sajnos a barátságot mert magány elszomorít, és felemészt, de nem tudom miért mert az emberek ígyis úgyis ott fognak engem hagyni a darab Sz*rban

2022. márc. 1. 22:50
 7/9 anonim ***** válasza:
A pszichológusoddal át kéne gondolnod ezt a barátságot is. Vagy nem a megfelelő embert nézted ki magadnak, vagy túlságosan tapadsz rá, megterheled.
2022. márc. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
S miért vagy állandóan szarban? Mi a szar az?
2022. márc. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kényszer nagy úr, nem egyedül élek igaz, de a legtöbbet egyedül vagyok, én már megszoktam.
2022. márc. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!