Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek tudnék találni...

Szerintetek tudnék találni valakit/valakiket, akivel együtt karácsonyoznánk?:D

Figyelt kérdés

Nincs jó kapcsolatom a családommal, így egyedül szoktam lenni szenteste is, meg végig az ünnepek alatt. Az elmúlt évek ezen időszaka depresszióban telt és most arra gondoltam, hogy találhatnék-e valakit, akivel együtt leszünk, leisszuk magunkat, pizzát zabálunk és béna filmeket nézünk:D de akár az is lehet, hogy ugyanezt többen csináljuk. Szerintetek erre mennyi esély van, hogy összejöjjön? Persze normálisabb, igényes emberekre gondolok. Csak szerintem nagyon kevés ember lehet, aki ilyenkor egyedül van és vevő lenne erre. Na meg hol tudnék ilyen embereket megismerni szerintetek? Menjek fel valami társkeresőre? Azt el akarom kerülni, hogy valaki szex reményében jöjjön át. (nyitott lennék ilyesmire is, ha van szimpátia, de erre aztán tényleg minimális esély van, hogy az illető pont az esetem is legyen külsőre és személyiségre is)

Légyszi ne oltsatok le, tudom hogy kicsit szánalmas ez az egész, de nem szeretnék egyedül lenni, nagyon rossz érzés ez az év ezen időszakában.


2021. nov. 25. 19:16
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ja az lemaradt, hogy 25 éves lány vagyok
2021. nov. 25. 19:16
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Sokan vannak így, úgyhogy szerintem tudnál. :) De tény, hogy nehéz kiszűrni a normális embereket. Nem szánalmas amúgy, hajrá, jól hangzik!
2021. nov. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%

Itt mindig jó a társaság, karácsonyozz és szilveszterezz velünk a gyakorin!

Megható és vicces kommentek érkeznek ilyenkor többnyire.

Szerintem sokan ide menekülnek a magány vagy a kissé fullasztó rokoni szeretet elől elől.

2021. nov. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
#3: Jobban tudnám értékelni a fizikiailag is jelen lévő társaságot most. Máskor jó az online beszélgetés is, de most jó lenne végre emberek közt lenni
2021. nov. 25. 19:38
 5/20 anonim ***** válasza:
85%
Hogy ha komolyan gondolod, csinálj egy discord/facebook/viber/mittudomén csoportot, ahova az érdeklődők becsatlakozhatnak, és kiszűrheted a normálisokat. Viszont azt hozzáteszem, hogy szentestére nagyon nehéz lesz embert találni, mert ha még sokan egyedül is vannak, a családjukkal ünneplik. Mindenesetre követem a kérdést, kíváncsi vagyok mennyire kivitelezhető az ötleted.
2021. nov. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

#5: Aki a családjával van, nincs egyedül. Pont ez a lényeg:D

Írnál privátban arról, hogy hogyan működik egy ilyen csoport/hogy lehet létrehozni stb?

2021. nov. 25. 20:02
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok magányos, de ha az lennék, akkor mindenképpen érdekelne, szívesen kipróbálnék veled ilyesmit, nem tartom hülyeségnek, sőt...

Ebből kiindulva biztos lesz jelentkező.

2021. nov. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nekem volt, hogy szenteste dolgoznom kellett. Na annál még mindig jobb otthon:(
2021. nov. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
a vodafonos nagypapa is egyedül van , lehet hogy ő befogadna karácsonyra
2021. nov. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
#8: Mit nem adnék, hogy dolgozhassak ilyenkor. Sokkal könnyebb lenne.
2021. nov. 25. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!