Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha egy lány lát a tévében egy...

Ha egy lány lát a tévében egy jó pasit,rákeres facebookon?

Figyelt kérdés
Ma véletlenül az egyik lengyel tévécsatornára kapcsoltam ahol éppen időjárás jelentés ment és egy csinos lány mondta pont hogy milyen idő lesz holnap.Az fogott meg benne,hogy csinos volt és egy vallásos lánynak a benyomását keltette.Rá is akartam keresni,de nem találtam meg.Talán jobb is:D De egy lány is így csinálja ha egy szimpatikus fiút lát a tévében?Irány egyből a facebook?

2022. márc. 13. 03:20
A kérdező szavazást indított:
Ha látok valakit a tévében és szimpatikus, rákeresek facen.
Csak azért mert szimpatikus valaki a tévében még nem keresek rá.
Én csak olyan emberekre keresek rá,akiket személyesen ismerek
16 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
90 év alattiak nem néznek tévét, tudják kezelni az internetet. Ha 90+-os vén csoroszlya lánynak képzeli magát, akkor meg benzin + lángszóró!
2022. márc. 13. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szeretem ha egy lány úgy van felöltözve mintha templomban lenne.A lengyel lányban is az fogott meg.
2022. márc. 13. 03:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Áruld már el, hogy a fenébe kerestél rá a Face-en, ha konkrétan SEMMIT nem tudtál róla? 😀
2022. márc. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
En abszolut. Ha a nevet nem lattam, meg kutatok is. Aztan nezegetem egy darabig. Van, hogy elfelejtem, van hogy a jopasik gyujtemenyben marad. Es igen, szeretnem, ha a valosagban is lenne valami.
2022. márc. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3 a nevét mondta,de lehet hogy én értettem rosszul és azért nem találtam.Fölmentem a tv honlapjára is,de ott se volt róla semmi.
2022. márc. 13. 22:15
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Tévét nem nagyon nézek, de rá szoktam keresni azokra, akik tetszenek és tudok annyit róluk, hogy legyen min elindulni.
2022. márc. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!