Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányosság véget?

Magányosság véget?

Figyelt kérdés
Nem nagyon van senkim, anyámmal élünk ketten. Én le vagyok százalékolva, viszont dolgozom melette 4 órában. A munkahelyemen nincs olyan ember akivel túlságosan megtalánám a hangot, egy valakivel tudunk értelmesebben kommunikálni, de szoros kapcsolatom senkivel sincs, igazán a családban sem. Visszagondolva már 2 éve is magányos voltam, mikor még volt egy barátom, csak kapcsolata lett egy nővel ezért a háttérbe szorultam, vele már rég nem vagyunk barátok, egyszerűen nem fontosak számomra. Voltak online barátaim, viszont tőlük is megszabadultam mert kezdtem mérgezőnek megélni a kapcsolatunkat. Fizikai tüneteit érzem a dolognak, konstans fáradság, nihil, az érdeklődés hiánya, érzelmi tompaság, relatíve sűrűn betegszem meg. Kb ennyi, nagyon rég nem volt részem kielégítő beszélgetésben, és szürke minden. 21/f
2022. márc. 27. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
2022. márc. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez egy kva értelmetlen "válasz" volt, és még csak nem is vicces.
2022. márc. 27. 20:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyilván mindenki leírja most neked a sablon megoldásokat illetve követendő utakat...de egyikkel sem fogsz sokra menni.

Tök egyszerű válts munkahelyet, ahol új embereket ismersz meg. Te sem vagy az a típus szerintem, aki random bepróbálkozik idegen embereknél, vagy elmegy kondizni stb.

2022. márc. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem találok másikat.
2022. márc. 27. 21:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Hm ne értsd félre, szívesen segítenék de most nem tudnék mit mondani hirtelenjében.

Amúgy az érzések ismerősek, csak míg te rákényszerültél addig én tudatosan ítéltem magam erre a sorsra.

Regelj minden szarra és légy őszinte, talán egy csaj megdob valami falattal.

Vagy csinálj vmi netes szarságot, vlog-blog tököm tudja.

2022. márc. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!