Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem születik minden...

Miért nem születik minden ember normálisnak, nyitottnak, értelmesnek és jónak? Miért kell léteznie a magánynak? Kinek hiányozna a magányosság érzete ha nem lenne?

Figyelt kérdés
A magány,egyedüllét nem jó dolog.De ha éppen magányra is vágyunk az sem tart sokáig hiszen társas lények vagyunk,szükségünk van a többi emberre.Miért nem egyenlő képességekkel születik minden ember?Miért vannak ilyen nagy különbségek az emberi sorsok között?Pl.az egyik hetente cseréli a nőjét,kocsiját,a másiknak meg egész életében nincs se autója,se nője.Én még szerencsésnek mondhatom hogy egészséges vagyok.De ez kéne hogy legyen az alap hogy mindenki egészséges.
2020. jan. 20. 10:26
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
59%

Sajnos nincs olyan, hogy "alap".

Ami nincs, azért tenni kell. Nem várhatod el, hogy bármivel kapcsolatban ugyanolyan szinten legyél, mint bárki.

Én se azért szereztem meg bárkit/bármit az életemben, mert vártam, hanem mert tettem értük.

2020. jan. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
75%
Mindenki annak születik, csak a nevelés, környezet elrontja. Sok embernek hiányozna a magány, mert sokan szeretik, pl én is. Amúgy meg ez nem úgy működik, hogy az van amit te akarsz. Nem szórakozni születtünk a Földre, hanem tanulni. Ha minden az öledbe hullana, akkor mit tanulnál? Semmit. Jó minden így ahogy van.
2020. jan. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
Mert nem.
2020. jan. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
100%
Mert mindenki másra született. És miért ne lenne egészséges az az ember akinek egész életében nem volt kocsija és párkapcsolata? Nem csak ez a 2 létezik.
2020. jan. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:
#4-es még kocsi nélkül elvagyok de a párkapcsolat hiányzik.Persze tenni kell érte hogy legyen,De valakinek százszor annyit kell tenni érte mint a másik embernek.
2020. jan. 20. 10:34
 6/49 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kivansagmusor, mert olyan nincs, mintahogy bekeharc sincs.
2020. jan. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
100%
Ez van. Lehet, akinek a párkapcsolatok terén nincs nehézsége, annak máshol van.
2020. jan. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:
#7-es inkább azt mondanám hogy akinek a párkapcsolat szerzésben nehézségei vannak annak másban is.Olyasmikért kell küzdenünk ami alanyi jogon járna nekünk.
2020. jan. 20. 10:39
 9/49 anonim ***** válasza:
97%
Semmi nem jár alanyi jogon. Semmi.
2020. jan. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
91%
#8 A párkapcsolat nem jár alanyi jogon. Senkinek sem.
2020. jan. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!