Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos ember hogyan vállhat...

Magányos ember hogyan vállhat sikeressé?

Figyelt kérdés
Csak azokra értem a kérdést, akik szenvednek is a magánytól. Nekem leszívja az energiámat és sok időt vesznek el azok a dolgok is, amikkel próbálom felvidítani magamat. Demotivált vagyok azokat a dolgokat csinálni, amiktől előbbre jutnék.

2022. ápr. 1. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is az vagyok.De attól még van pár hobbim,amit imádok csinálni.:) és nem demotivál..
2022. ápr. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Hány éves vagy? Önfelvidítás helyett mi volna, ha barátkozásra fordítanád az energiáidat?
2022. ápr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért akarsz sikeres lenni, illetve miben nyilvánulna meg az, hogy sikeres leszel?

Én is magányos vagyok, de nekem eszem ágában nem lenne sem sikeres, sem vezető személyiség lenni. Jobban szeretek a háttérben kisemberként meghúzódni. A sikerrel nagy felelősség is jár, és ezt sokan nem tudják kezelni (én sem tudnám).

2022. ápr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hogy csak az sikeres, aki vezetői pozícióban dolgozik. A saját kitűzött céljaimmal szeretnék sikeres lenni. Nagyon leterhel viszont a magány.
2022. ápr. 1. 21:00
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
A siker útja magányos sajnos! A siker több dologban nyílvánulhat meg. Jó vagy a munkdában. Lassan építkezel magadnak. Jó vagy a nőknél/pasiknál. Van saját vállalkozásod, elindítasz egy youtube karrier stb... Csak magadra számíthatsz! De a magányos farkasok képesek sikeresek lenni, mert ott van bennük az a dolog, hogy egyedül tudnad annyit mint egy falka.
2022. ápr. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Érdemes egy pszichiátert felkeresni
2022. ápr. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

meg kell keresni azt a foglalkozást amitől jól érzed magad.

és ott lesznek társaid.elméletben,mert a mai társadalom rendkívül pénz központú.

ezért két oldalú a helyzet,mert ha siker orientált vagy,ott bizony mások is azok.

és nem igazán érdekli őket a többi ember.

ha meg passzív közegbe vagy ott tele van hülyével.

még jobban érvényesülnek a gazdagok,jó családból valók.

akiknek semmi gondjuk,hátulról pusholják őket.de ezt titkolják.

ezek mindenkit lenéznek.


összességében a siker és a kapcsolatok nem ugyanabba az irányba tartanak.

inkább úgy lehet csinálni,ha boldoggá tesz a saját tevékenységed ami jól fizet

és plusz egy hobbyt találsz ahol jól érzed magad.ott lehet társaságod.

valahogy így,de a társadalom nagy része gyökerekből áll.

így azok mindig keresztbe tesznek.emiatt ezeket nem lehet számba venni.


szóval leginkább a saját hozzáállásodon és tapasztalataidon múlik.

ha bírod a hülye embereket akkor jó életed van.

ha kritikus ember vagy mint én akkor egy rakás szr.

2022. ápr. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!