Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Milyennek kellene lennem...

Milyennek kellene lennem ahhoz, hogy én is részese lehessek ilyen összeülős baráti társaságoknak? Ők hogy csinálják?

Figyelt kérdés

[link]


Facebook-on nagyon sok ilyen (szinte kivétel nélkül) diplomás, jó megjelenésű, sikeres fiatal képei között látok olyan képet, ahol 10-15 baráttal az asztalnál boldogan és szépen mosolyognak mint valami szekta.

És ami érdekes, hogy közöttük sose látok csúnya embert. Szinte az összes ilyen fotó stock fotónak is beleillene.


Nyilván költői a kérdésem, mert tudom, hogy ilyen baráti társasághoz jól kinéző, okos és attraktív személyiségnek kellene lennem, de cáfoljatok meg ha nem így van!

Amúgy sose tudtam barátkozni, de ez a gátlás, önbizalomhiány és a rossz kommunikációs képességem miatt van valamint amiatt, hogy mások sose érdeklődtek irántam és amikor kezdeményezni próbáltam is levegőnek néztek.


Ti vágytok arra, hogy ilyen társaság tagja legyetek?



2022. ápr. 2. 21:10
1 2
 11/11 moozygoo ***** válasza:

Nyitottnak kell lenni, és próbálkozni kell.

Például:

- ha elhívnak valahova, el kell menni

- ha vannak szimpatikus emberek a közeledben akikkel szoktál dolgokat csinálni, pl kollegák, meg kell próbálni összehozni közös eventeket amikre hozhatják imserőseiket, így te is megismered őket és lehet végül az ismerős-ismerősével leszel jóban

- csoportos programokra eljárni, és ha szimpik contactot szerezni (facebook pl), aztán szervezni velük más programokat

2022. ápr. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!