Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért szeretek egyedül itthon...

Miért szeretek egyedül itthon lenni jobban és elmélyedni valamiben? A szüleimmel jó a kapcsolatom de ha itthon vannak akkor előttük meg mások előtt se tudok úgy kibontakozni mint egyedül. Egyedül jut eszembe sok gondolat.

Figyelt kérdés
Nem igazán szeretem ha beszélnek hozzám jobban szeretem nézni itthon egyedül a durvábbnál durvább dolgokat a neten. Meg persze gondolkodni az élet nagy dolgain meg minden dolgon amire kíváncsi vagyok.

2022. ápr. 6. 06:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyk, de ez nem jó. Introvertltak vagyunk, nem merünk nagyon szembenézni a gondokkal, bajokkal, így vezetjük le. Valamint lehet, hogy nem merünk segítsége kérni bármiben is, mert pl.: korábban volt, hogy csalódtunk a segítségadóban.

Ez hosszútávon nem jó, mert elszigetelődést okoz, az emberi kapcsolatok fontosak.

2022. ápr. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus introvertált jellemvonás. Te az egyedüllétben töltődsz fel, nem mások társasága által. Azért az nem jó, hogy durvábbnál durvább dolgokat nézel otthon a neten, ezen jó lenne változtatni. Olyanokat is nézz, amik pozitívak és van előre vivő üzenetük.

A társas kapcsolataid pedig ne hanyagold el teljesen, kell az egyedüllét, de egy idő után mérgezi a lelket. Találd meg az egyensúlyt.

2022. ápr. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
Te mikor fogsz kölcsönözni egy szép lányt mert nemet mondott?
2022. ápr. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%
Kicsontozni.....
2022. ápr. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Shaddark ***** válasza:
100%

"Én is ilyen vagyk, de ez nem jó."

Ez butaság.

Kommunikációs készséget lehet fejleszteni gyakorlással, tréningekkel. De attól még megmarad a személyiség típusod, csak ha szükséges tudsz megfelelő formában és mértékben kommunikálni. Ami pl, nekem, INTJ személyiségnek szükséges vilt.


[link]

2022. ápr. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fogadd el, ilyen vagy, s kész. Én is ilyen vagyok, ezért lettem grafikus, s boldog vagyok.
2023. febr. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!