Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nincs egy barátom sem.Barátnőm...

Nincs egy barátom sem.Barátnőm sincs.Senki nem áll velem szóba.Lehet hogy mégsem bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim,nem áll velem szóba senki,de ez még nem jelenti azt hogy velem lenne a baj?Lehet azokkal van a baj,akik nem akarnak velem foglalkozni?30/F

2022. febr. 15. 23:07
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom a helyükbe képzelni magam,nem tudom érthető e hogy nem akarnak velem szóba se állni?Ha én lennék a helyükben én szóba állnék magammal.
2022. febr. 15. 23:11
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Mindenki hülye csak te vagy helikopter :D ismerős
2022. febr. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én nem érzem magamon hogy gáz lennék.Mások viszont gáznak tartanak.
2022. febr. 15. 23:27
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
Itthon mire számítottál?
2022. febr. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

Ha mindenki rossz és csak te vagy jó akkor szerintem elkéne gondolkodni.


Elég érdekes hogy senki nem áll veled szóba és emiatt nincsenek barátaid, barátnőd stb... Saját magadat nem ismered igazán, és nem látod át mi a baj veled, mert ok nélkül ennyire nem pattintanának le. Biztos van valami amit nem ismersz be magadnak vagy nem veszed észre, nem tudsz róla. Lehet idegesítő vagy vagy sokat beszélsz hülyeségeket vagy emiatt egyből sajnáltatod magad és kerülnek ami nem csoda.

2022. febr. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
#4 Ezt hogy érted?
2022. febr. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
Nézz rá a társadalomra,egy egész pici nemzet vagyunk,és mégis...
2022. febr. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%

Hogy akarsz erre tőlünk választ, mikor az ég világon semmit nem írsz magadról a korodon kívül, és hogy miként ítéled meg te saját magadat?

Valami oknak mégis kell lennie.

Vagy MINDNKI rossz irányba gurul az autópályán, csak te mész a jó úton?

2022. febr. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%

Még nem küldtek a halálba,4-es és 7-es vagyok.

Majd kicsit később,mikor holnap felébrednek az okosok.

8. Lehet,hogy ő most írta ki,most jutott ki a töltés a bezártságból,és nem tudta még ő sem megfogalmazni valahogy.

De azért egy pár konkrétumot írt.

2022. febr. 16. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%
Állj neki csajozni, mi tart vissza a dologtól? Ha 5 csaj lepattint akkor majd a hatodik lesz a nyerő, csak nem kell feladni.
2022. febr. 16. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!