Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak ma este, hogy...

Mit csináljak ma este, hogy ne legyek annyira magányos?

Figyelt kérdés
Mindig a telefonomon lógok péntekenként. Gyakori, meg netflix főleg. Pár hete összeszedtem magam és elmentem egy szórakozóhelyre, de végig egyedül iszogattam, aztán meguntam és hazamentem. Barátaim nincsenek. Hova mehetnék, vagy mit csináljak, hogy legyek valakikkel?
2022. ápr. 8. 16:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
szerezz barátokat, vagy barátkozz online
2022. ápr. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
80%

En a kornyekednek megfelelo helyi csoportokba belepnek, es a hobbiaimhoz tarsulokba meg esetleg.

Tehat olyan emberek kozelseget keresnem, akik hasonlatosak hozzam.

Amugy tok ugyi vagy, hogy elmentel egy szorkaozohelyre, ossze fog ez jonni.

2022. ápr. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Szintugy
2022. ápr. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
A szórakozóhelyen könnyen lehet ismerkedni. Nem beszélgettél senkivel?
2022. ápr. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
33%
hány éves vagy? régebbi barátaiddal nem tartod a kapcsolatot?
2022. ápr. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
59%

Én például a szórakozóhelyeket kimondottan nem szeretem, meg egyéb ilyen helyeket.

Ha nagyon magányosnak érzed magad, de az emberek társasága mégsem köt le igazán azt tanácsolom kezdj el meditálni.

Az első, hogy a saját társaságod megszered, megismerd önmagad. Ezután könnyebb lesz olyan elfoglaltságot találni amiben társaságban is jól érzed magad. :)

2022. ápr. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%
Én online barátkoztam. Nagyon jó barátokat szereztem a second life nevű online játékkal. Van akivel 10 év után is tartom a kapcsolatot. Ha jól beszélsz angolul vagy valami népszerűbb nyelven akkor sokkal több lehetőséged van a programban.
2022. ápr. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Fiú vagy vagy lány?
2022. ápr. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Beszélj velem
2022. ápr. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Amúgy én is full ugyanúgy járok. Próbálok ismerkedni de mindig én vagyok egyedül. Barátaim nincsenek, 17F vagyok. Borzalmas érzésem
2022. ápr. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!