Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi az oka, hogy mostanában...

Mi az oka, hogy mostanában annyi egyedülálló férfi van?

Figyelt kérdés
Régen inkább nők voltak egyedül, most meg azt látom, rengeteg a szingli férfi, nem kellenek a nőknek?
2022. ápr. 8. 20:16
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
64%
Régen a tapló pasikat is muszáj volt "szeretni" és kiszolgálnia a nőknek. Manapság megválaszthatjuk kivel akarunk együtt lenni.
2022. ápr. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
42%

Változó világ, változó igények és jelentősen megnőtt merítés.

Régen valaki szembe jött, ismerős környékbeli és akkor oké te leszel az.

Most meg itt a net(jobbra-balra) kú*ó lájkok insta idiótaságok, a folyamatosan változó munkatársak stb és válogatnak...én nem hibáztatom őket ezért....de figyelembe véve, hogy mennyivel több nő születik az idő nekünk dolgozik.

2022. ápr. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Én elég sok tapló pasit látok párral, és kifejezetten intelligens pasikat szingliként.
2022. ápr. 8. 20:23
 4/39 anonim ***** válasza:
73%
Egy "előkelőbb" léleknek nehéz fullba nyomni, mint azt teszik a taplók olyakor sokszor.
2022. ápr. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
#3 ez tükrözi a nők igényét a kapcsolatokban.
2022. ápr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
52%
Túl sok nagyigényű és magas lány van. Nekik meg ugyi nem jó akárki.
2022. ápr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Utolsó, hihetetlen, de valószínűleg igaz. Mostanában több ismerősömtől hallottam, hogy a magasan kvalifikált férjet hagyták el iszákos, bulizós pasikért. Többnyire nem igazán jönnek be a nőknek a komolyabb férfiak.
2022. ápr. 8. 20:52
 8/39 A kérdező kommentje:
Bocs, 5. hszólónak írtam előző válaszom.
2022. ápr. 8. 20:53
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Bár az is kérdés, kinek mit jelent a tapló.
2022. ápr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
95%

A nők nagyon a külsőségre mennek. Én se vagyok éppen katasztrófa, csak átlagos. De mivel nem kopogtatok minden ajtón, mert annyira nem akarok külső alapján választani, ezért szingli vagyok.

A nők meg sírnak, hogy minden pasi bunkó paraszt. Hát persze, mikor informatikai módszerekkel próbalnak pasit nézni. Ez nem volt jó az előbb, de nézzünk meg egy ugyan olyat... Vagy próbáljuk meg mégegyszer... Tényleg valami hihetetlen.


Az ilyen meg megkapja, hogy túl magasak az igényei. Pedig az igényeim 3 pontba foglalhatók össze:

1. Olyan lány, aki biológiailag lánynak is született.

2. Nem kövér (duci még oké)

3. Nem rokonom.

Ettől lentebb tényleg nem tudok már adni az igényeimből. Belsőre lennének inkább elvárásaim, de azok is olyan dolgok, amiknek alapnak kellene lenniük. Kedves, hűséges, vicces és tényleg szeret (persze minden pontja kölcsönös).

2022. ápr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!