Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi az oka, hogy mostanában...

Mi az oka, hogy mostanában annyi egyedülálló férfi van?

Figyelt kérdés
Régen inkább nők voltak egyedül, most meg azt látom, rengeteg a szingli férfi, nem kellenek a nőknek?
2022. ápr. 8. 20:16
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%

"A férfiaknak is alkalmazkodni kellene néha." - ezt hívják általánosításnak. Egy csoport minden tagjára kijelented ugyan azt a dolgot.


Általánosítasz, aztán kijelented két mondattal később, hogy te nem általánosítasz. Ezt te se gondoltad komolyan.


Hogy politikai rovat alatt mire utaltál azt nem értem.

2022. ápr. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%

Jah, mint a politikában:

#18 beismerte

"mondatokat ragadtunk ki"

Nem akarsz bocsánatot kérni? Hmm?

😂😂

2022. ápr. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%
# 22 az van oda írva, hogy "nem mondatokat ragadtunk ki" - nem értem mire utalsz és miért kellene bocsánatot kérnem.
2022. ápr. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok, javítanám "nem pedig mondatokat ragadtunk ki".

A "pedig" szó zavart meg az mondat értelmezésében?

2022. ápr. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi van na, csak egy szar vicc akart lenni.🙄

Értem amit írtál, egyébként igaz, nem csak mondatokat ragadtunk ki. Én vagyok a 16-os válaszoló.🤷‍♂️

2022. ápr. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%
Régebben társadalmi elvárás volt nemcsak a nők, hanem a férfiak felé is, hogy házasodjanak. Aki egy bizonyos kor fölött egyedülálló volt, arra ferdén néztek, megszólták. Ma már ez nincs, vagy kevésbé jellemző, ezért kevesebb az olyan kapcsolat, házasság, ami csak azért jön létre, hogy legyen párja az embernek.
2022. ápr. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
82%
Mondjuk ez a nők csak a külsőségekre mennek meg a pénzre marhaságot felejtsétek már el. Max a ribizlik, de az kell nektek sokszor. Nekem pl. eddig egyik exem sem volt klasszikus értelembe vett jó pasi. Inkább a nyomi kategória. Én mégis adtam esélyt és pl. a leghosszabb kapcsolatomban a páromat szerettem is nagyon a hibái ellenére. Mindent elnéztem neki, rendes voltam vele, míg ő nagyon sokszor aljas volt, megbántott stb. Mi lett a vége? Még ő dobott engem. Mert azt hitte mostmár jó pasi és bárkit megkaphat. A vicc, hogy amúgy szépnek tartanak, de csendesebb vagyok ennek meg a vagány tipikus ribik kellenek. Szóval ha a ribikre hajtotok ez van. Szóval amúgy ezután miért ne hajtsak az alfa pasikra? Komolyan, amikor az ilyen nyomik meg képtelenek megbecsülni a szép normális nőket? Mert semmi sem elég jó nekik?
2022. ápr. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
89%

Én egyrészt azt látom, hogy a külsőségek felé ment el a világ. Ma már a fiataoknak is a Tik-Tok kamu sztárok az etalon, ehhez viszonyítanak.


Régen simán ismerkedtem pedig soha nem voltam jóképű. Aztán valahogy ellehetetlenült a történet, interneten keresztül egyenesen esélytelen.


Ettől függetlenül fordítva bennem sincs az, hogy nekem mindenképpe kell valaki, nem leszek csak azért valakivel, hogy ne legyen egyedül.


Amúgy előttem fogalmazott jól valaki, hogy "keresési verseny".


Az egész csak verseny, húspiac. A nőknek olyan szempontból egy fokkal jobb dolguk van, hogy regisztrálnak egy társkeresőre, és másnap lesz 100+ olvasatlan üzenet.


Férfiként nekem ebből a napi 100+ üzenetből kellene kitűnni. De nyilván nem fogok átlag emberként. Nem nekem fognak visszaírni.


Plusz sajnos nehéz megteremteni az egzisztenciát is amivel szintén lesz szerő az ember.

2022. ápr. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
92%

Hozzátenném, nőket is rengeteget látok akik nem akarnak midnenáron kapcsolatot vagy elérhetetlen álmokat, vágyakat követnek.


Tök jó csajok, aztán elvannak mint a befőtt.

2022. ápr. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
81%
Ez a szabakőműves tömegmédia szinte sugallja, demonstrálja, hogy nőként neked minden jár. Nem kell férjhez menned, nem kell szülnöd, csak dugni. Nem számít, hogy igénytelen szar vagy, nem kell lealacsonyodnod a szintedre. A férfiak felé meg azt közvetítik, hogy ha nem vagy izmos, nem nézel ki jól, akkor szar vagy. Na ez termelte ki ezt az elkorcsult társadalmat. Vannak a nagyon helyes, jóképű férfiak, akiknél szinte mindegy, hogy okos vagy tahó, mindent megtesznek a nők azért, hogy velük lehessenek. Abszolút nem számít már, hogy egy férfi férfias legyen olyan értelemben, hogy eltartsa a családját, tisztelje a feleségét és szeresse. Az előbb említett alfahímek érzékelik, hogy élnek-halnak értük, ezért ki is használják a nőket. A nők pedig a nagy csalódottságban mindennek elhordják a férfitársadalmat, mintha ez lenne az általános. Mindeközben járnak kelnek intelligens férfiak, akik viszont senkinek nem kellenek. Tök felesleges azzal jönni, hogy a férfiaknak is bezzeg milyen igényeik vannak, ugyanis nem ezt látom. Ha egy férfi már egy minimális igényt is fel mer állítani, megbélyegzik azzal, hogy válogat, hogy tahó, bunkó. Ja igen. Egyre több harmincas nőt látok összejönni Pocakos Pistivel, ugyanis az egész húszas éveiket azzal töltötték, hogy várták a szőke herceget, aki viszont nem jött és már tényleg csak az maradt, aki tényleg nekik való. Ez nem ilyen gagyi incel szöveg, mert ez a nagy büdös valóság. És igen bizony általánosítok, mert ez az általános. Nem azt mondtam, hogy minden nő és férfi így működik, hanem azt, hogy ez az általános, ez a jellemző a többségre.
2022. ápr. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!