Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi az oka, hogy mostanában...

Mi az oka, hogy mostanában annyi egyedülálló férfi van?

Figyelt kérdés
Régen inkább nők voltak egyedül, most meg azt látom, rengeteg a szingli férfi, nem kellenek a nőknek?
2022. ápr. 8. 20:16
1 2 3 4
 31/39 moozygoo ***** válasza:
100%

Én csak a saját tapasztalataim tudom mondani, miért vagyok szingli.

Valahogy sose voltam a nők vagy társaságok kedvence, ha jól el is voltunk inkább töltelék ember voltam mindenhol, amolyan mellékszereplő.

Az első kapcsolatomban dobott végül a lány.

A második kapcsolatomnak én vetettem véget, nem éreztem elég erős vonzalmat, kötődést, szerelmet.

Azóta egy randim volt tinderről, vele végül megszakadt a dolog, azt mondta kiújult a dolog egy régi ismerősével.


Próbálkoztam tinderen meg társkeresőkön, nem voltak matcheim.


Sokan ismerősök által találják meg a párjukat, nekem abból sincs sok, így kivan zárva ez a dolog hogy majd valakinek a barátnője behozza egy buliba a szingli barátnőjét és összejöjjünk.



Próbálok eljárkálni, de már nem keresek aktívan senkit, belefáradtam az egészbe hogy nem vagyok senkinek elég jó, próbálom csak élvezni az életet, szórakozni amennyire tudok aztán telnek így is a napok.

2022. ápr. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim válasza:
72%

Ha nem vagy magas, izmos, bunkó, alpári, erőszakos, rosszfiú, akkor semmit sem remélhetsz a nőktől.

Ez a szomorú igazság...

2022. ápr. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
Utolsó, ott a pont! Szomszéd csaj 30 körüli, két kisgyerekük van. Mondja, hogy egyre jobban kiábrándul a férjéből, mert folyton otthon van, játszik a gyerekekkel, dolgozgat a ház körül. Egy nyámnyila lett az azelőtt vagány, "rosszfiú" párjából. De nem csak ő, ismerősöm diplomás, jó beosztása, jó fizetése van, aki ismeri, szereti, megbízható, nagyon intelligens ember. A párja elhagyta egy vagány, bunkó félcigány fulltetovált csávóért. Furcsa egy világ ez!
2022. ápr. 13. 16:37
 34/39 anonim ***** válasza:
100%

A hirtelen technológiai fejlődések, és azt azokat követő társadalmi változások miatt lett hirtelen nagyon sok magányos ember.


https://www.youtube.com/watch?v=Mc47CMImA8E

2022. ápr. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
84%

Mert az erős és független nő, aki tudja mit akar és a jég hátán is megél, rájött, hogy nincs szüksége férfire, max alkalmi kapcsolatra. Amelyik nő pedig nem tud férfi nélkül meglenni, az konkrétan éhen döglene egyedül és ez szánalmas. Azt veszem észre a környezetemben, hogy a férfiaknak is az első kategória jönne be, csak ezeknek a nőknek fordítva már nem.

Én 10 évig voltam kapcsolatban, a pasi nálam lakott, semmire sem volt gondja, ehhez képest verbálisan bántalmazott, sokszor megalázott, mindennek úgy kellett lennie ahogy ő akarta, meglopott, amiben csak lehetett visszahúzott, miatta eltaszítottam mindenkit magam mellől akiket szerettem és még ki tudja miket csinált a hátam mögött. Persze, lehet azt mondani hogy én voltam a hülye, ami való igaz, de ez a példa sajnos otthonról jött. Anyám minden szart elnézett apámnak, ebben nőttem fel. Egy nagy veszekedés után gondolkoztam el azon, szükségem van nekem erre? Saját házam van, két autóm, jó állásom, befektetéseim, számlámon pénz, miért is vagyok együtt ezzel az emberrel?! 10 év után tettem ki és nem bánom. Azóta egy pasi van az életemben, akivel dugni járok össze, semmi másért nem tartom. Nagyon jó az ágyban, kielégíti minden szexuális vágyam, de egy újabb kolonc a nyakamba nem kell! Gyerekem nincs, jelenleg nem is szeretnék, de ha meg is gondolom magam, valaki biztos lesz aki gumi nélkül megdug. 🤷🏻‍♀️

2022. máj. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
37%

#35 enbugy látom hogy itt valaki nagyon megkeseredett. A saját döntésedért nem vállalod a felelősséget hanem a világképedet próbálod úgy alakítani, hogy az igazoljon téged.

Te éltél egy bántalmazó kapcsolatban de ez nem azt jelenti, hogy minden kapcsolat ilyen.

2022. máj. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%
#36 attól még okozhat életre szóló traumát, amit még egyszer nem akar megkockáztatni az ember. Mégha a bántalmazó típusú férfi nincs is olyan sok, de élősködő vagy uralkodni vágyó férfi akad bőven és legalább olyan kellemetlen vagy traumatizáló lehet.
2022. máj. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%

36

Akkor olvasd el még egyszer amit írtam. Pont ez az, hogy rájöttem a saját hülyeségemre és tettem azért hogy változtassak ezen!

Tudom hogy vannak rendes pasik, nem is fogom azt mondani hogy az összes egy görény, de köszönöm szépen, ezek után inkább maradok az alkalmiknál minthogy kifogok megint egy élősködőt vagy idiótát. Se kedvem, se bizalmam, se energiám nincs arra, hogy kutassak a "nagy ő" után ami nem is létezik.

2022. máj. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
37 teljesen igaz. Vannak gusztustalan élősködő pasik. 🤢🤢🤢
2023. jún. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!