Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magyarországon van ehhez...

Magyarországon van ehhez hasonló szolgálatás?

Figyelt kérdés

[link]


A cikkben szereplőhöz hasonló dologra gondoltam ahol "hivatásos ölelőkkel" van lehetőség időpontot egyeztetni és összebújni.



2022. ápr. 11. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Azért van abban valami végtelenül szomorú, hogy az ölelést az ember nem szeretetből kapja egy családtagjától, hanem pénzért egy idegentől.
2022. ápr. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez már nekem is eszembe jutott hogy a mai világban erre van igény az elég szomorú dolog, dehát tényleg van, itt vagyok én is.
2022. ápr. 11. 22:12
 3/5 A kérdező kommentje:

Sőt, erre még komplett oldalak is épülnek, de ezek főleg az USA-ban vannak meg más Nyugat-Európai országokban.


[link]

2022. ápr. 11. 22:30
 4/5 anonim ***** válasza:
60%

Nekem inkább az olyan ember fura, akire senki nem nyitja rá az ajtót. Ha nem lenne férjem, akkor is vannak barátaim, vannak szüleim, van testvérem, akiket rendszeresen meg szoktam ölelni.


El nem tudnám képzelni, hogy egy random idegent ölelgessek, pláne pénzért. Mindezt úgy, hogy alapvetően én nagyon ölelgetős vagyok.

2022. ápr. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ez nyilván benne van hogy ismeretlen embert más lehet ölelgetni, mint egy közeli barátot vagy családtagot.


Nekem is vannak egyébként barátaim, de olyan nincs akivel mindent megosztanék, és alkalom adtán még ölelkeznék is, és mivel nekem már évek óta nem volt részem ilyesmiben fura vagy nem fura de én elmennék egy ilyen helyre.

2022. ápr. 12. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!