Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak ha borzasztóan...

Mit csináljak ha borzasztóan magányosnak érzem magam?

Figyelt kérdés

19 éves srác vagyok, sosem volt még párkapcsolatom.

Az a legszánalmasabb, hogy már lehetett volna több is, voltak lányok akik közeledtek felém, de engem akkor valamiért nem foglakoztatott ez az egész és úgy éreztem nemakarok kapcsolatot. Mióta nem járok suliba nem is tudok kb sehol sem ismerkedni, bulizni nem járok mert nem szeretek.

Neten hónapok óta próbálkozom, de már teljesen kiégettnek érzem magam, egy kezemen megtudom számolni, hány normális lánnyal beszélgettem, akikkel tényleg legalább pár napig tartott a beszélgetés, pedig egyáltalán nem tartom magam unalmas személyiségnek. Nagyon szánalmasnak érzem, hogy ennyi idősen már majdnem mindenki kapcsolatban van, vagy túl van több kapcsolaton is én nekem meg nulla tapasztalatom van. Azt hozzáteszem, hogy nemakarok sok párkapcsolatot, szeretném ha olyan lányt találnék akivel tényleg szeretjük egymást és boldogok lehetünk, de már tényleg nemtudom hol kéne próbálkoznom.

Mit tehetnék?



2022. ápr. 24. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
nem jársz dolgozni?
2022. ápr. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd a netet, mozdulj ki sok helyre. Haverkodj, barátkozz, beszélgess. Lesz majd akinek bejössz.


Voltak akik közeledtek eddig is, utána is fognak. Az élet olyan, hogy folyamatos a változás és jönnek a lehetőségek, ha te is teszel érte.

2022. ápr. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit tehetnél. Ugyanebben a cipőben járok, mint te, csak én még iskolába járok (19 vagyok), de így sem tudok ismerkedni. Nekem is volt lehetőségem kapcsolatra, de valami miatt mindig elromlott és aztán a lehetőség is tovaszállt. :/ de talán eljárhatnál programokra. Gondolom a lakóhelyeden is szoktak lenni rendezvények vagy egyéb programok. Oda is eljárhatsz, és ott is lehet ismerkedni, vagy menj utazni, mert utazás közben is lehet ismerkedni. Én is azt tervezem majd, csak ha lesz több pénzem akkor.
2022. ápr. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Költözz el az országból,hidd el,csak jobb érhet!
2022. ápr. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!