Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Próbálkozott már valaki...

Próbálkozott már valaki külföldi társkereső oldalon társat találni,vagy csak magyar társkereső oldalakat használnak?

Figyelt kérdés
Még nyelvtudás sem feltétlenül szükséges talán ha külföldi lánnyal vagy fiúval ismerkedünk.Viszont ha angol társkereső oldalon akarunk ismerkedni talán célszerű angol nicknevet megadni,ha lengyel oldalon akkor jó az angol is,a lengyel is,még talán még a magyar is.

2021. nov. 7. 20:24
A kérdező szavazást indított:
Fent vagyok/voltam külföldi társkereső oldalon
Csak magyar társkeresön vagyok/voltam fent
Sem magyar,sem külföldi társkereső oldalon nem vagyok fent,nem is voltam
16 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Mindenhol mind kihalt. Az emberek átvándoroltak a mészbúkra meg tinderre meg hasonló zombi alkalmazásokra.
2021. nov. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Én egyiken sem:D
2021. nov. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen a Tinder vagy a Badoo Lengyelországban is ismertek,de vannak ott is más társkereső oldalak is:)
2021. nov. 7. 20:30
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Okcupidon próbálkozok. Régebben is fent voltam, szereztem pár barátot. A leghosszabb ilyen netes barátságom 4 éve tart, találkoztunk is már párszor élőben.

Most társkeresés is érdekel, de mivel gyereket nem akarok így nincs sok sikerem..

2021. nov. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én a Sympatia nevü lengyel társkereső oldalt akarom kipróbálni,azt mondják jó.Majd meglátjuk:)
2021. nov. 7. 20:44
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Még nyelvtudás sem feltétlenül szükséges talán ha külföldi lánnyal vagy fiúval ismerkedünk."


És akkor mégis hogy kommunikáltok? Google fordítóval vagy füstjelekkel?

2021. nov. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

6

Pont ezt volt az első gondolatom xd

Vagy hagyjad,lehet hogy kérdező siket,és videóhíváson-Videóban kommunikál :D

Vagy sima halló és tud jelezni,ês siket-hallássérült társat keres :D

2021. nov. 8. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Tinder Platinumot használok, mióta szingli vagyok. De nem is feltétlen párkeresés céljából, szimplán csak szórakozás.
2021. nov. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!