Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Olyan lenne hogy a barátnőm...

Olyan lenne hogy a barátnőm elhanyagol más egy idősebb barátnője miatt csak nem tudom miért?

Figyelt kérdés

olyan dolog lenne hogy 2 éve együtt vagyok a barátnőmmel nagyon jó meg minden hogyha szakított vagy én vele akkor mindig megtudtuk beszélni addig hívott míg fel nem vettem nekimost jelenleg 2 hete külföldön tartózkodom és itt leszek még egy ideig de neki van van egy 10 évvel idősebb barátnője és érdekes elhanyagol engem elmegy aludni korán de vele el tud menni egy helyre ahol elvileg 3 an vannak meg a nő palija és érdekes ott sokaig ott tud lenni és puásan megy haza és én mondtam neki hogy mértékkel kéne mivel egész héten ott van főleg a hétvégén sokáig

És engem ezáltal hanyagol és nagyon szarul esik leszar egyszerűen én barmi van mindig irok neki de ő nem és nekem ez fura szóval kérlek segítsetek de az is lehet pali van a dologba mivel mondtam mutassa meg kivel beszél de nem mutatta csak később



#barátnő #2 éves párkapcsolat #Eldobott egy barátnő miatt
2022. máj. 16. 09:51
 1/3 A kérdező kommentje:
szerintem beszéljétek meg remélem rádír és megbeszélitek
2022. máj. 16. 09:52
 2/3 anonim ***** válasza:
Engem az érdekelne, hogy a picsába lehet ilyen helytelenül és írásjelek nélkül írni? Agyf.aszt kapok ettől
2022. máj. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te most amúgy magadnak válaszoltál?
2022. máj. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!