Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elköltöztem külföldön a...

Elköltöztem külföldön a hegyekből, unalmas helyről városba. Itt több a lehetőség kimozdulni, de nincs kivel. Üljek ki egyedül a térre úgy,hogy láttam, hogy ketten vagy többen vannak mindenhol?

Figyelt kérdés
Minden asztalnál többen voltak, senki sem egyedül ücsörgött. Így eléggé lehangoló lenne egymagamban pl. koktélt inni. Max a kutyával tudok menni. Akit ismerek egy ember, ő állandóan otthon van, nem akar sehova menni. Másfél hónapja vagyok itt. Tetszik a hely,csak szívesen mennék kutya nélkül is valahova ,pl este ilyen kiülős helyekre. Nyár van, végre ott élek, ahol van ilyenre lehetőség. De nincs senki..
2022. jún. 30. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
13%
Hát sajnos ez is a hátulütője annak, ha valaki a több pénzért elmegy külföldre. A barátok, ismerősök meg otthon vannak.
2022. jún. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%
Tinderezz.
2022. jún. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

Eseményekre menj és ott nyiss mások felé, barátkozz, beszélgess. Ugyanúgy mintha itthon tennéd.


Nem tudom melyik országról/városról van szó, de a meetup.com elég népszerű (nem úgy mint Magyarországon), körülnézhetsz ott is.

2022. jún. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem szeretek neten lógni. Nem szeretek irkálni és úgy ismerkedni.

Aludnom kellene ,holnap dolgozok, de kedvem lenne inkább csavarogni, mint régen, amikor volt kivel.

2022. jún. 30. 22:05
 5/7 A kérdező kommentje:
Megnéztem az oldalt, nincs ebből a városból sajnos semmi fent.
2022. jún. 30. 22:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy , lépj be fb-on a legjobb barátnő kereső csoportba és ott írd ki a kérdést, hogy van-e valaki magyar a környéken aki szívesen találkozna veled. Mostanában egyre többen írnak oda külföldről is.
2022. júl. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor menj a kutyával. Én is mentem a kutyámmal ide-oda, mert barátaim nincsenek. Vagyis vannak, a három kutyám, de emberek nincsenek.

De én egyedül megyek most majd nyaralni is, és be fogok ülni étterembe, moziba meg mindenhova, nem érdekel, hogy mindenki családdal, meg pasival/csajjal van.

2022. júl. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!