Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem érdekelek senkit, miért...

Nem érdekelek senkit, miért van ez?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy rossz társaság, volt egy depressziós időszakom és mindenkit elvesztettem, nincs senkim, teljesen egyedül vagyok. Egyetlen barátom van akinek több barátja is van, ő mindig nagyon elfoglalt szinte soha nem ér rá. Annyira rosszul érzem magam, néha azt érzem újra depressziós vagyok, és félek attól hogy mi lesz a jövőben mert ez így most nagyon rossz. Az egyetlen értesítés a telefonomon az hogy lemerült. Senki nem keres, velem egyidősekre lenne szükségem, barátokra, de nem tudok hol ismerkedni. Így fog eltelni az egész nyaram, nincs is értelme hogy folytassam, meg szeretnék halni.18 éves vagyok

2022. júl. 8. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Menj szakemberhez, kezeltesd a depresssziód.

Addig sajnos csak a negatív hangulatot tapasztod rá az emberekre úgy, hogy észre sem veszed.


Mielőbbi jobbulást!

2022. júl. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nincsenek osztalytarsaid? Mi anno meg mas osztalyokkal es evfolyamokkal is spanoltunk ill voltak mas brigadjaink is a lakohelyunk korul, edzesrol, masik sulibol vagy melobol. Barkikkel elmentem vhova mindig meg tobb embert ismertem meg aztan megtobbet, megtobbet. Nemertem egyeseknek ez miert nem megy 🤷
2022. júl. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
#2 mert nem érted hogy működik a depresszió 🤷
2022. júl. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
28%
De akkor minek kerdezi h miert van ez? Ott a valasz. Azert mert antiszoc es nem nyit masok fele. Nem fognak masok konyorogni. Am a depresszio egy betegseg amit sokan kevernek massal. Addig nem az amig nem doki diagnosztizal. Nem keverendo a szorongassal, onbizalomhiannyal stb..
2022. júl. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az hogy valaki egész nap a szobájában ül, semmihez nincs kedve, gondolkodik az élet értelmén de nem kap rá választ, nincs kedve senkihez még a legjobb barátjához sem, legszívesebben megd*glene, nincs étvágya, nem eszik, nem mozdul ki, elzárkózik mindentől, koncentrációs zavara van, alvászavara van, öngyilkos gondolatai vannak, minden napot szenvedésnek él meg, sötéten látja a jövőt és a jelent, a múlton rágódik, de úgy látja hogy közben semminek nincs értelme, és még sorolhatnám. Szerintem ezt szakember nélkül is megállapítja az ember hogy depresszió. Mellesleg voltam neurológusnál mert azt hittem olyan eredetű a probléma, vizsgálatokat végzett és azt mondta a tüneteim alapján nagy valószínűséggel depresszió, és pszichiáterhez küldött.
2022. júl. 8. 22:32
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
18 éves vagy, még előtted áll az élet. Nekem 10x lecserélődtek a barátaim azóta és még csak 30 vagyok.
2022. júl. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!