Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Érdemes ilyennel pszichológush...

Érdemes ilyennel pszichológushoz menni?

Figyelt kérdés

Az egész szerintem ott kezdődött hogy általános suliba végig piszkáltak, hogy mért csak ennyi ruhám van de hogy igazából miért azt sose tudtam meg , volt hogy megis ütöttek. Aztán középsuliban azt osztályombol ketten ezt folytatták és elegem lett a suliból, megutáltam igy nagyon sokat hiányoztam.

Most meg , volt olyan hogy reggel be mentem a suliba vagyis csak mentem volna a suli előtt nagyjából öt perccel visszafordultam mert hirtelen annyira nem éreztem jól magam a börőmben és elfogott egy rossz érzés. A csaladi környezetem sem a legjobb, valamelyik nap anya vezetett és mondta hogy ne feküdjek az autóban be a voltam kötve egyébként és azt mondta hogy mindig úgy ülök mint egy ku#va, és a minap az sem tetszett és mondta hogy ne csináljam mivel így úgy csinálok mint egy ku##a.

A személyiségem az nagyon hullámzó az egyik pillanatban egy angyal vagyok a másikban meg egy ördög.

Introvertált vagyok nem igen járok el sehova, nagyon ritkán.

Egyszer mondtam anyának hogy el kéne mennem pszichológus hoz mert szerintem valami bajom van és azt mondta hogy ez ez azért van mert nézzem azt a sok hülyeséget a telefonomon.

Nincs semmi önbizalmam , másokhoz hasonlitom magam, mindig mindenért bocsánatot kérek, mindent is tulgondolok



2022. júl. 9. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

Hány éves vagy? Mindenképp érdemes, próbálj mással is beszélni erről. Akár a suliban az osztályfőnökkel vagy az igazgatóval, nagyszüleiddel, vagy más hozzád közel álló rokonnal és tedd hozzá hogy szeretnéd ha ez köztetek maradna.


Ha már megvan hova kell menni és el kell vigyen oda az anyukád, a suli mögötted lesz és így nem fog kihátrálni. Ha megteszi, akkor is szólsz az iskolának és vinni fog.

2022. júl. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Van iskola pszichológus? Nem a legjobb, de ha nincs más az is jó. Szerintem minden képpen kellene pszichológus legalább egy pár alkalomra. Vagy kinezielógus az egy kicsivel olcsóbb, mint a pszichológus. A személyiségedet leírva megtudon érteni, én is ilyen vagyok. Meg, ha nincs más nekem is írhatsz megpróbálunk megoldást találni a próblémádra. Majd írok privátba is.
2022. júl. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%

Alapvetően nincs baj veled. Úgy értem, a hiba nem a te készülékedben van. De sajnos rettentően mérgező a családi és iskolai környezeted is.sajnálatos, hogy a normális embernek kell kezeltetnie magát a hülyék miatt. A pszichologus nem sokat ér. Az igazi megoldás az lenne, ha a jelenlegi családi és iskolai környezetedből építőbb közösségbe kerülnél.

Esetleg jó barátok vannak? Segítő rokonok?

2022. júl. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 TinaBet válasza:

nehari, de nekem sokkal kegyetlenebb volt s van most is az életem. mégis leszarnak a pszichológusok.

anyád sztem csak jót akar neked. ne ülj úfy mint egy k@rva!!!ne mobilozz!!!!

inkább hallgass az anyádra, mégha durvábban közöl veled dolgokat.

2022. aug. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!