Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Jövőre 30 leszek, és eddig...

Jövőre 30 leszek, és eddig csak egy párkapcsolatom volt, ez gáz?

Figyelt kérdés

Egy kb. 4 hónapos párkapcsolat, és kb 10-15 komolytalan flangolás a mérleg (utóbbiban benne van a sima egyéjszakástól az összejárós szexkapcsplatog minden). Valahogy azt érzem, valami kimaradt, mintha nem tudnék kapcsolatot teremteni lányokkal úgy… Pedig nem vagyok taszító, van stabil jövedelmem, normális, érett gondolkodásúnak tartanak. Egyedüli probléma, hogy 5 éve belevágtam egy induló lakásprojektbe, ami nagyon sokat csúszott, jövő januárra ígérik a felépítését, így a mai napig a szülői házban lakom.


Gáz ez így szerintetek? Úgy érzem, túl sokat áldoztam fel a tanulás oltárán, pedig szeretem , amit csinálok…


2022. júl. 11. 00:13
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Gáz vagy sem, most már ezzel mész, nem? Úgy 25 éves korod körül ezt miért nem érezted problémának, miért csak most, mikor a korosztályod már házasodik? Hosszútávú célokhoz nem ártott volna előre gondolkodni. Most ez van, van ilyen nőben is, majd megtaláljátok egymást.
2022. júl. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én idén töltöm. Párom egyik napról a másikra meghalt. Az egyetlen volt, aki egyáltalán érdeklődött fiatalon irántam, aki hozzám ért, így most fogalmam nincs mihez kezdjek. Nem tudom hol vagy hogy kell ismerkedni, olyan megterhelő méga gondolata is, meg úgy nem is akarok, csak jó lenne azért valaki. Bárki aki szóba jöhetne itt a környezetemben, az házas vagy selejt szellemileg vagy érzelmileg egy nulla.

Nem tudok segíteni, csak gondoltam szólok, hogy más is beszopta, vagyunk egyedül nők is ennyi idősen!

2022. júl. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Az a gáz, aki ítélkezik emiatt (vagy bármi más miatt) mások felett.

Ez nem egy verseny, az emberek élete pedig nem lineáris.

2022. júl. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
30 évesen már volt 15 szex kapcsolatod-és azon aggódsz hogy nem tudsz kapcsolatot teremteni lányokkal?Biztos tisztában vagy a fogalom jelentésével?Ha valaki 40 felett jár és még sosem randizott-na az mondhatja hogy nem tud kapcsolatot teremteni...
2022. júl. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Szerintem az a legjobb kérdés ilyenkor, hogy rosszul érzed-e magad emiatt.

Ha ez nem okoz neked kellemetlenséget, nem leszek tőle szomorú, akkor nincs baj.

Cikinek pedig egyáltalán nem az, mindennek eljön a maga ideje és ha emberek közé mész, nem lesz rád írva:)

2022. júl. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Én most töltöttem a 26-ot, és egy párkapcsolatom SEM volt. Sőt még randim se. Na mit szólsz?
2022. júl. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
30 még semmi, ha belehúzol.
2022. júl. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyugi: 40 vagyok, senki m sem volt, tehát nem gond. (F40)
2022. júl. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!