Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A barátom nélkül szorongok,...

A barátom nélkül szorongok, kedvtelen vagyok, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egyszerűen ha nincs velem nem tudom jól érezni magam, nagyon függök tőle. Még csak két hónapja vagyunk együtt, de előtte volt egy 3 éves kapcsolatom és ott ugyanez volt a helyzet.

A párom most elutazott egy hétre, még csak a harmadik nap, hogy elment de én nagyon rosszul viselem. Iszonyatosan hiányzik, másra se tudok gondolni, nincs kedvem szó szerint semmit csinálni, nem tudok koncentrálni és nagyon egyedül érzem magam. Sajnos a barátaim se érnek most rá, így még velük sem tudok találkozni, hogy eltereljem a figyelmem.

Miért élem meg ezt ilyen drasztikusan, hogy egy hétig nincs velem? Mit tudnék tenni, hogy ne függjek tőle ennyire? És hogy vészeljem át ezeket a napokat?


2022. júl. 17. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
16%
Feltalálták a telefont. Miért nem beszélsz vele? 1 hét az lópöcs, mit tennél ha szakítanátok? Valamit találj ki erre, mert nagyon nagy pofáraesések fognak várni a jövőben emiatt.
2022. júl. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Beszélek vele. De így is folyamatosan szorongok.

Tudom, hogy ez nem normális, ezért kérek segítséget.

2022. júl. 17. 15:59
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Van valami hobbid? Én például imádok tollasozni, nagyon jó játék vagy pingpongozni. Menj el a barátnőiddel csavarogni vagy ilyesmi. Tereld el a figyelmed, az 1 hét sitty-sutty eltelik.
2022. júl. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szedd össze magad. Ezt tényleg jó tanácsként írom.

Nem lehetsz ennyire önállótlan, hogy pár napot ne tudj egyedül tölteni. Egyrészt nem lesz mindig melletted, meg kell tanulnod nélküle boldogulni, másrészt ezzel a túlragaszkodással előbb-utóbb el fogod üldözni szegényt, és akkor aztán lesz sírás.

Ez már nem úgy hangzik, mint egészséges szeretet, inkább mint valami megszállottság, hogy állandóan rajta kattogsz, és nem tudsz a saját dolgaiddal foglalkozni. Ez így csak hátráltat téged az életben.

Dolgozol egyáltalán? Tanulsz? Vannak hobbijaid? Hogy van egyáltalán ennyi szabadidőd, hogy ennyit gondolkozz rajta?

2022. júl. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!