Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Rettentően magányosnak érzem...

Rettentően magányosnak érzem magam és szorongok, mit tegyek? 20/f

Figyelt kérdés
Nem jövünk ki egyáltalán a családdal, sose dícsértek meg, nem támogatták egyik célom sem, aztmondtak diplomázzak le abba a városba ahol lakom persze lakjak itt addig is tönkre akarnak tenni. Birtokolni akarnak, közben szavakkal bántani. Szeretnék elköltözni a fővárosba, de félek hogy ott még jobban magányosabb lennék, itt nem szeretnék maradni ebbe a városba, semmi jó nem köt ide. Aztmondjak mennyire meg fogom bánni ha dolgozni fogok, mindig rossz döntést hozok, és teljesen elhittem hogy bármit amit csinálok az rossz. Semmi önbizalmam, önértékelésem, minden célom lehurrogták így azthiszem hogy azok mind rosszak. Járok pszichológushoz már a 8 órát voltam de őszintén, semmit nem haladtam előre. Pedig én felismertem hogy problémám van, saját kereseten elmentem, mindent úgy csinálok, de igazából ezekkel az önismereti dolgokkal nem haladtam előre úgy érzem, ugyanolyan értéktelennek gondolom magam
2021. szept. 4. 08:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Mik lettek volna azok a bizonyos célok?
2021. szept. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Semmi elérhetetlenek. Egy másik szakma, vagy egy egyetemi szak itt azon van a hangsúly hogy mindegyik le lett oltva
2021. szept. 4. 08:53
 3/4 anonim ***** válasza:
95%

Férjem is ilyen családban nevelkedett,az apja narcisztikus személyiség.

Én segítettem neki vissza szerezni az önbizalmat. Már lassan 7 éve együtt vagyunk,kemény dió volt,de megérte

2021. szept. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%

Ismerős sztori 😅, kitartást nekem a nevelő apám ugyan ilyen, engem elszeretett volna nyomni mert én nem hódoltam be neki, anyukámat meg az alkoholba kergette a sorozatos megaláztatásokkal, és testi-lelki bántalmazással, 16 éves korom óta dolgoztam diákként, szinte mindig ellet kunyerálva a pénzem, azzala cimszóval hogy én is otthon lakok szálljak be a közösbe, egy éve éregségiztem, 421 pontom lett szinte az egyetemek 90 %-ba bejutottam volna államilag támogatva, de választhattam hogy vagy egyetem és hagyom hogy a szeretett családom az utcára kerüljön, vagy elmenjek dolgozni és életben tartsam őket, persze ez akár hányszór szóba került én vagyok a hibás mert hogy ennyire beképzelt vagyok hogy nélkülem nem tudnának meg lenni, és csak nem mertem egyetemre menni. Egyéve kezdtem 3 műszakban dolgozni mint egy egyszrű összeszerelő a sor melett, egy év alatt felküzdöttem magam műszakvezetőnek volt hogy hónapról-hónapra 60-70 óra túlórám volt, de hát persze ez nem az én érdemem mert ő adta le a cégnél xy az önéletrajzom és ezért kerültem előrébb 😂,

Hidd el nem te vagy az egyetlen aki megszenvedi a szülőket sőt, légy erős kezd el önbizalmat építeni, én például elkezdtem edzőterembe járni, baráti összejövetelekre, és hónapok alatt eljutottam odáig hogy az itcán tudok emelt fejjel közlekedni, és nem kezdem el kínomban a földet bámulni ha szembe jön velem egy csinos lány 🙂

Döntsd el mit szeretnél, te hódolsz be nekik, vagy tököket növesztel és elkezded az életet élni, olyanok véleményére adj akikre felnézel, tisztelsz, keud el a magabiutosságodat edzeni, és keres barátokat, olyanokat akikben megbízol, igen tudom hogy az elején rohadt nehéz lesz, és kitartást, ne add fel, nem szabad.

2021. szept. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!