Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Milyen lenne "elszökni"?

Milyen lenne "elszökni"?

Figyelt kérdés
Úgy hogy senki ne találjon, senki ne tudjon rólam semmit, bujkálni? Persze mindezt nem egyedül. Egy idő után rossz lenne vajon? Sokat gondolkodtam már rajta de egyedül nem mennék xd

2022. júl. 23. 04:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezen én is sokat gondolkodtam már. Pár embernek biztos nagyon hiányoznék, de néha épp azt érzem, hogy azért tartok ott, ahol, mert az általuk megismert, szerencsétlen énemhez próbálok hű maradni, beleragadtam a rólam kialakult képbe. Ha eltűnnék teljesen, talán egy új emberként önmagam lehetnék, és képes lennék levedleni azt a lúzer bőrt, amit a múltam rám varrt.


43F

2022. júl. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
45%

Én megtettem...

Ugyanitt, Világítótorony őr állást keresek!

2022. júl. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
12: Einsteinnek volt a vágya, hogy békén hagyják, egyedül lehessen valahol, ahol senki nem mászik a nyakára, amíg gondolkodik, dolgozik. Állítólag ő akart világító toronyban dolgozni őrként, de nem valósult meg ez az álma.
2022. júl. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
39%

#12:

🥰

2022. júl. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Warum?
febr. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!