Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy lehet jól elszökni a...

Hogy lehet jól elszökni a suliból?

Figyelt kérdés
taktikákat kérek

2017. jan. 30. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj be! :D
2017. jan. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kiírítkozol, és kész. A kutya nem fog rá kényszeríteni, hogy menj be a levegőt rontani.
2017. jan. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%

Én párszor eljátszottam, hogy nem érzem magam jól. Hazaküldött az osztályfőnök :)

Azt meg nagyon sokan csináltunk, hogy elkéretőztünk utolsó pár óráról, mert "temetésre kellett menni".

2017. jan. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

Bármilyen okból el lehet kéredzkedni, vagy nem mész be.

De azt tudnod kell, hogy ha erről nem viszel igazolást, akkor az igazolatlan óráid benne lesznek a bizonyítványodban, vagy ha sok van belőle, kicsapnak.

Na akkor meg magyarázkodhatsz szüleidnek, hogy ezt hogy sikerült összehozni.

Szülői értekezleten is megtudják a szüleid, illetve szerintem a legtöbb osztályfőnök tudja a diákjai szüleinek a számát. Nincs is annál cikibb, ha aztán felhívja anyukád, hogy jól vagy-e, vagy a temetéses indokot nézve, mikor találkoznak, részvétet nyilvánít neki.

Úgyis kiderül előbb vagy utóbb, és annak nem lesz jó vége sose.

Ha elmúltál már 16, nem kötelező suliba járnod, menj el dolgozni, és kész.

Ha pedig még nem, akkor az a dolgod, hogy iskolába járj. Nem egy megerőltető feladatkör!

2017. jan. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Miért akarsz elszökni a suliból? Mit tudnál helyette csinálni?
2017. jan. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Én úgy szoktam kiszökni hogy van egy kisebb csoport vagy osztály akik mennek hazafele, azok mögé vagy közéjük beolvadok és úgy kisétálok velük.
2017. jan. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
Atmaszok a keritesen, vagy kiugrok az ablakon a wc-ben, vagy az oltozoben. 30 igazolatlanig nincs gaz ugyse. Meg vegzos vagyok, ilyenkor mar nem nagyon foglalkoznak az ilyenekkel, mert felesleges is. Plane, hogy 5-os tanulo vagyok. Vannak ilyen toltelek tantargyaink, "kotelezo fakultacio" cimen, aminek marhara semmi ertelme, csak ott rohadunk feleslegesen heti plusz 5 orat... illetve egesz evre felmentesem van tesibol, de azon is ott kellene ulnom... na, a nagy budos francokat. Van jobb dolgom.
2017. jan. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
86%
Kisétálsz az ajtón és kész nem kell ezt túlbonyolítani.
2017. jan. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!