Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek? Nagyon magányos...

Mit tegyek? Nagyon magányos vagyok!

Figyelt kérdés
Nem okoz semmi sem örömet! Felesleges embernek érzem magam! Pár barátom van, de nem is sejtik hogy mennyire magam alatt vagyok. Sokáig próbálkoztam csajozni de nem volt sikerem nem kellettem senkinek. Minden nap le vagyok törve hogy milyen szerencsétlen vagyok. Sokszor azt kívánom hogy bár ne lennék. Nem is értem hogy miért szenvedek. Hogy tudnék boldog lenni? Ha lehet egyeltalán az. 33f
2022. aug. 6. 14:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szedd a lábad segédkezni jótékony-segítő szervezetekhez, ha ott is hasztalan vagy, akkor a dilidoki 50e-ért...
2022. aug. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hat ha neked az jelenti a boldogsagot h van csajod, de az nem jon ossze akkor kb sehogy. Ne mastol vard a boldogsagot.. ha kiegyensulyzott, eletvidam stb vagy majd akkor jonnek a csajok maguktol.. De gyikon rengeteg ilyen ember van ahogy nezem. Miert nem irtok ra egymasra 🤷
2022. aug. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Először magadban kell elégedettnek,boldognak lenni.Tudod, hasonló a hasonlót vonzza...

Nem hinném,hogy egy bús ember bevonzásának jó hatása lenne.


Barátaim elkoptak,párom elhagyott.Élek és virulok,és sok szépet meglátok a világban - férfi létemre is !

2022. aug. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

3 as


Először magadban kell elégedettnek,boldognak lenni.Tudod, hasonló a hasonlót vonzza...


Valamiért nem tudok változtatni a problémán. Ez lassan tönkre tesz! :(

2022. aug. 6. 18:36
 5/11 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok, csak nő vagyok. Semmi nem jön össze, se munkahely, se iskola, se párkapcsolat. Ráadásul most jött a papír, hogy durva adótartozàsom van, amit gőzöm sincs hogy fogok kifizetni, mert hónapok óta munkám sincs. Autóm is szerelőnél hat hete, a szervíz az is több százezer. Rokonok gyűlölnek, napi szinten azt hallgatom tőlük, hogy jobb lenne, ha már nem lennék. Barátaim nincsenek. Magányos vagyok, depressziós, és szerencsétlen. Ha erre valaki tudja a megoldást szóljon, mert én csak egyet látok, hogy főbe lövöm magam, és kész.
2022. aug. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Na itt egy maganyos lany tessek 😀 meg van oldva
2022. aug. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

5

Nem hiszem, hogy a call of dutytól meghalsz, mert a főbelövéshez stuki is kell, az meg guba nagyon;))


Munkaügyibe betotyogsz és kapsz közmunkát vagy valami tanfolyamot, de jelentkezhetsz határőrnek, ahova minimum 8 általános kell.

No, indulsz már? :)

2022. aug. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7, közmunkára nem vesznek fel, mert "túl képzett" vagyok (három szakma, érettségi). Határőrnek nem lennék jó, mert nem túl jó a szemem. Munakuygis tanfolyamon meg tavaly volt, úgyhogy még egy ideig nem mehetek azt mondták.
2022. aug. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8

Akkor a határon a raktáros, büfés...ilyesmi leszel...ne kifogást keress, hanem a lehetőséggel élj.ha elküldenek, elküldenek, de ha nem, akkor lesz meló és élettérváltás távol a piócáktól...ezt keresed vagy már nem...

2022. aug. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Inkább jelentkezem sofőrnek, a napokban be is adom a jelentkezést. Három hét külföldön, egy hét itthon. Úgyis utálok itthon lenni.
2022. aug. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!