Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Jól értem, hogy az inceleknek...

Isti22 kérdése:

Jól értem, hogy az inceleknek az a bajuk, hogy a jó nők jellemzően a jó pasikkal jönnek össze?

Figyelt kérdés
Tehát nem is az a probléma, hogy egyáltalán nem jön össze nekik a kapcsolat/pásztoróra, hanem összejön, csak nem a csinos nőkkel, hanem átlagosokkal?
2022. aug. 6. 21:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem, az incelek annyira szörnyűek, hogy semmi esélyük nincs a nőknél.
2022. aug. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha az átlagost a rondára vagy kifejezetten kövérre érted akkor igen!
2022. aug. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Istike, beláthatod, a mostani nődet(ha van) te is lecserélnéd valami jobbra....
2022. aug. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Igen, soknak lehetne barátnője, ha kicsit lejjebb helyeznék a lécet. Legtöbbször az a gond, hogy olyan 10/12-es nőkre hajtanak gátlástalanul, hogy örülhetne, hogy szóba áll vele egyáltalán. Aztán már önmagában fullasztó az a fajta közeledés, amit leművel az ilyen férfi, szerencsétlen csaj próbálja finoman tudatni, hogy nem vevő rá, csak barátként, aztán összejön egy jó pasival és egyből ő a világ k*rvája emiatt. Rengeteg ilyet ismerek, nem is értettem soha az ilyen embert, hogy mit vár.
2022. aug. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
28%
Francokat, van elképesztően dögös, személyiségileg taszító nő ismerősöm akinek mindig van valakije!
2022. aug. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

5. vagyok

a kérdezőnek írtam nem a 4.nek

2022. aug. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%

Inkább az a bajuk hogy őket bottal sem piszkálná meg egy nő sem 😃

És persze fel sem merül bennük hogy velük van a baj. A világ összes nőjével van a baj, mind szembe mennek az autópályán.

2022. aug. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
Még a legocsmanyabb 120 kg os nő is férfit akar. Az incelek nem férfiak, képletesen értve. Nem tudnak azok lenni. Vagy nem volt apjuk vagy le voltak szarva.
2022. aug. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Az az a része világos, hogy a világot/nőket okolják azért, amiért nem jön össze nekik, csak az nem teljesen tiszta, hogy egyáltalán nem jön össze vagy összejöhetne, csak nem akarják egy adott szint alatt.


Mert ha ez utóbbi, akkor nem értem, hogy miért várják el a jó nőktől, hogy összejöjjenek velük, ha ők sem jönnek össze a szintjük alatti nőkkel.

2022. aug. 6. 22:08
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a problémájuk, hogy semmilyen nő nem jön össze. Nulla szociális készséggel még a szia sem megy.
2022. aug. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!