Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Jól értem, hogy az inceleknek...

Isti22 kérdése:

Jól értem, hogy az inceleknek az a bajuk, hogy a jó nők jellemzően a jó pasikkal jönnek össze?

Figyelt kérdés
Tehát nem is az a probléma, hogy egyáltalán nem jön össze nekik a kapcsolat/pásztoróra, hanem összejön, csak nem a csinos nőkkel, hanem átlagosokkal?
2022. aug. 6. 21:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
82%

Nemcsak a jó nők, semmilyen nő nem jön össze nekik, mert rettegnek a nőktől.

Egy nő sem fogja magát ráerőszakolni egy férfira aki egyrészt nem mutat felé érdeklődést, másrészt bujkál, menekül és retteg tőle.

2022. aug. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Nekem semmilyen bajom nincs azt leszámítva, hogy egy olyan bolygón élek, ahol az emberek 99,99%a totálisan fogyatékos.
2022. aug. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Valaki mutasson már nekem átlag alatti nőről képet. 28 lány osztálytársam volt, majdnem mind jó lett volna nekem, még azok is, akiket mindenki lúzereknek bélyegzett. Hová lehet ennél lejjebb menni?
2022. aug. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!