Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mennyire gyakori az hogy...

Mennyire gyakori az hogy valakinek 25 körül lesz először kapcsolata?

Figyelt kérdés
Ők általában előnytelenül néznek ki?
2022. aug. 16. 08:34
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Elég gyakori, jobb később mint soha
2022. aug. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem sok ilyet ismerek. Többségnek szerintem 16-20 között lesz először.


Vagy előnytelenül néznek ki, vagy félénkek, vagy szociális analfabéták.

2022. aug. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Elég gyakori, hogy ilyenkor lesz valakinek egy igazi, komoly kapcsolata.

Semmi köze a kinézethez. Talán inkább zárkózottabb. Vagy egyszerűen csak nem találkozott még senkivel sem, akivel kölcsönös lett volna az érdeklődés. Egyébként meg még fiatal, úgyhogy nem maradt le semmiről sem.

2022. aug. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég gyakori.

Korábban úgyis jellemzően az van, hogy "elmegyünk moziba ha apu ad rá pénzt", meg "együtt alszunk havi egyszer, ha anyu megengedi". Akinek nincs lehetősége vagy kedve ehhez, az leginkább huszonévesen kezd kapcsolatot.

2022. aug. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
8%
Ok rosszul neznek ki. Aki jol nez ki,annak mar 14 evesen vannak hosszabb rovidebb parkapcsolatai.
2022. aug. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%

#4 Jajj igen, ez az egyik legjobb a felnőtt létben, hogy heti többszöri együtt alvás van, később összeköltözés, meg akármikor mehetünk akárhová randizni :D


Ettől függetlenül örülök, hogy nekem 16 évesen volt először kapcsolatom és nem 25+.

2022. aug. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
#6 büszke lehetsz magadra , én is nagyon büszke vagyok ràd. Jàr a kockacukor mert még időben be tudtàl csajozni anno és nem lettél kései szűz 👏👏🥳
2022. aug. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Tapasztalatból mondom hogy akinek 25 évesen nincs annak sose lesz. 26 évesen fix hogy már így maradtam, egy részeges fogatlan csavargó előbb csajozik be mint én.
2022. aug. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!