Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Barátok nélküli emberek, ti...

Barátok nélküli emberek, ti hogy szoktatok ünnepelni?

Figyelt kérdés
Nekem sincsenek barátaim,szóval egymagam vagyok, de valahogy szeretném megünnepelni a vizsgám eredményét.

2022. aug. 23. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Rendelje valami finomat
2022. aug. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Prostituáltak társaságában.
2022. aug. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Lepd meg magad valamivel. Lehetőleg online, hogy ne kelljen emberek közé menni. Az a legjobb :)
2022. aug. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

1. Veszek magamnak valamit. Most például kinéztem egy drága, ritka könyvet, amit két éve keresek. Ezelőtt lemezt rendeltem magamnak a kedvenc előadómtól.

2. Jó zenéket hallgatok, és egyedül iszok rá valamit. Pár sört, vagy likőrt.

3. Elmegyek valahova egyedül kirándulni. Ma például kastélyt néztem.

Kezdem megszokni, hogy MINDENT egyedül csinálok. A mai kastély volt a hatodik helyszín, ahol az elmúlt két hétben egyedül voltam szórakozni. Már abszolút nem is hiányzik senki, aki beleszól abba, hogy merre menjünk, megmondja hogy vezessek, stb.

Jövő hónapban egyedül megyek nyaralni is három-négy napra. Az elején féltem, de a mostani utak ràdöbbentettek arra, hogy "hé! Minek nekem bárki, ahhoz hogy oda menjek ahová én akarok?".

Az emberekkel csak a baj van. Te akarsz pizzát enni, ő nem, ő éttermet akar, te palacsintàzót, stb. Ha egyedül mész bárhová nincsenek ilyen korlátok. Vagy te, a pénzed, meg esetleg az autód. Bőven elég. Velem se áll szóba senki. Aki szóba áll velem, az maximum férfi, és rövid időn belül kinyögi, hogy nem kapcsolatot akar, hanem csak dugni. Hát, köszönöm csak arra nem kell senki. Már kapcsolatra vágynék, de az még nem jön. 🤷🏻‍♀️ Barátaim meg jó ideje nincsenek. Na mindegy. Addig elvagyok egyedül.

2022. aug. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Csokit, chips-et, mogyorót eszek, kólát, sört iszok. Közben gyakorizok, hálát adok Istennek, zenét hallgatok, ilyenek.
2022. aug. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Rendelek valami finom gyorskaját, és befalom.

Chipset, csokit, egyéb nasit eszem, üdítőt iszom.

Veszek magamnak valamit, általában könyvet.

Elmegyek moziba, színházba, kiállításra vagy kirándulni egyedül.

Filmet vagy sorozatot nézek a legjobb haverommal, a Netflixszel, vagy a TV-ben.

Az a baj, hogy sajnos ma már egyik sem olyan túlzottan dob fel, mert mindig eszembe jut a magányos elcseszett életem, és ez letöri az ünnepi hangulatot. Pl. a moziban látva a boldog párokat meg baráti társaságokat, mindig rossz érzésem lesz. Ha egyedül nézek sorozatot, arra gondolok, hogy ha lenne barátnőm, vele nézném. Stb. Még a kaja tud feldobni a legjobban, de sajnos az meg hizlal.

2022. aug. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az a kerdes te hogy szeretnél unnepelni.

Egy sutemennyel, vasarlassal, egy bulival vagy egymagad inkabb elvonulnál pihenni? Te tudod mit szeretsz.

En azt hittem h egy tetovalassal unneplem majd meg, hat nem ugy lett. 🤣

2022. aug. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!