Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon magányos vagyok....

Nagyon magányos vagyok. Utálom minden napom. Hiányzik hogy ne legyek magányos.33 éves pasi létemre, van esélyem még?Valahogy ki lehet mászni a magányból? Évek óta nem sikerül.

Figyelt kérdés
2022. aug. 31. 18:27
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Hogy ne lenne esélyed...!?


Kezdj el ismerkedni, akár személyesen, akár az interneten.

2022. aug. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
91%
Ja velem is ez van. Csak én még csak 31 éves vagyok, de nincsen csajom, nincs baráti társaságom, csak italozok magányomban.
2022. aug. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Család sincs? Dolgoztok? Szabadidőrökben mit csináltok?
2022. aug. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Nekem az anyám és a nővérem a családom, a többi rokon részemről le van tojva, de ők is tesznek rám, szóval ez van. Nem dolgozok már egy ideje, csak zenéket hallgatva sörözök, borozok, néha elszívok egy szál cigarettát. Meg sokat alszok, mint a babák.
2022. aug. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

Aki 33 éves létére úgy referál magára, hogy pasi, annak nem sok esélyt jósolnék.


33 vagyok, és ebben a hónapban 6 huszonéves lánnyal randiztam és dugtam, ebből lett egy komolyabb így a hó végére. Nem hiszem hogy neked ne lenne esélyed, csak kapd össze magad. Tűzz ki kisebb célokat, érd el őket, építsd fel magad és az önbizalmad.

2022. aug. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
56%
jó neked 5-ös, hogy annyit dugtál. Én 30 éves koromig szűz voltam, akkor dugtam egy 42 éves takarítónővel, oszt azóta sem senkivel.
2022. aug. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A családod tart el? Vagy miből van pénzed piàra? Ha lenne pénzed nem gondolod, hogy könnyebb lenne lépni valamerre esetleg?

Amúgy jó neked 5-ös, én nőként nem tudok ennyi pasit behúzni...

2022. aug. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

1 es nem megy az ismerkedés, se interneten se személyesen!

3 as nincsen már családom gyakorlatilag nincsen senkim. Dolgozok. Szabad időmbe kocsimmal csavarok!

5 ös. Nekem nagyon nem megy az ismerkedés. Nem értek a nőkhöz nagyon régen randiztam. Dugás meg nem mostanába volt. Eléggé nagy a hátrányom, elkeserít ő hogy ennyire luzer vagyok!

2022. aug. 31. 19:54
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem pici lépésekben kellene halanod. Ne úgy gondolkodj hogy már nincs időt mert 33 éves vagy, hanem hogy most kezdd el és meglátod mi lesz belőle. Hívj el valakit egy kvra, vagy ha az nem megy online ismerkedős oldal. Szerintem nem veszíthetsz semmit.
2022. szept. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Írj :)
2022. nov. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!