Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sok jó élményból marad az ki...

Sok jó élményból marad az ki akinek 25 évesen lesz először barátnője?

Figyelt kérdés
Akiknek volt korábban is kapsolatuk, ti lemaradva éreznétek magatokat ha csak 25 évesen lett volna először?
2022. szept. 3. 09:21
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Igen
2022. szept. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Hát eléggé.. még csak 21 vagyok
2022. szept. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nem. Most lehet leszavazni meg mondani hogy "én aztán nem!!!" de általánosságban kamaszkorban még mindenki éretlen, és kicsit kínos :D Olyankor még megy a kapcsolati dráma ezerrel, a randi ötletek a mekire és a mozira korlátozódnak, romantikusabbaknál esetleg jégkorcsolya és karácsonyi vásár. Ebben a korban még nem tudjuk megmondani ki viselkedik toxikusan, vagy nem akarunk lépni mert "jaj majd a szerelem mindent legyőz!", ezáltal rengetegen sérülnek és lesznek felnőtt korukra maguk is toxikusak. Summa summárum, nem baj az ha valaki megér fejben és lélekben, mielőtt beleugrik egy kapcsolatba.
2022. szept. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
De örültem volna, ha 25 évesen lett volna barátnőm. 29 vagyok, és még nem volt kapcsolatom.
2022. szept. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 20 évesen lett, és ugyan sokról nem, de azért éreztem főleg később visszagondolva, hogy basszus azért lemaradtam pár jó élményről ami már nem ugyanaz később.

Egyszerűen más suliban tizenévesen, amit később már nem tudsz megélni.

Persze, ha megtalálod azt akit meg kell akkor nem nyom annyira a latban a dolog, de azért akkor is más.


Persze minden ember más, de tudja azt érezni az ember, hogy a tapasztalás, a kalandok vagy ilyesmi azért kimaradt amit már az ember 30 körül nem szeretne elkezdeni, de még is ott van egyfajta hiányérzet. Már akinél persze.

2022. szept. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%
Igen, azt az élményt, hogy naponta kiírjon egy kérdést ide.. biztos kihagyná az életéből.
2022. szept. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

Úgy gondolom igen. De nem csak a szex miatt. 28 leszek, bár volt 1-2 "barátnő" pár hétig, tartós kapcsolatom azonban nem volt. Azt gondolom, nagyon sok örömteli pillanat, közös élmények, egymás építése lelkileg, személyiségfejlődés szempontjából nem volt meg.


Egyedül az életben minden nehezebb. Az ember befásul, nem tudja miért kel fel minden reggel csak saját magának.


Persze egy párkapcsolat is tönkreteheti egy ember életét, viszont egyedül lenni akár egy évtizedig, olyan személyiségfejlődési problémákat, elakadásokat, mentális, pszichés problémákat tud okozni, ami miatt folyamatosan kirekesztve érzed magad a társadalomból és az élet egyéb területein sem tudsz jeleskedni, mert nem kapsz sehonnan sem erőt, szeretetet, motivációt, minden olyan szürke lesz egy idő után.


Ebből nagyon nehéz kilábalni. nekem is csak pszichológussal sikerült. Bár úgy érzem egyre jobban jövök kifele ebből az állapotból, még sem tudom, hogy hogy működik a párkeresés, párkapcsolat, szex, és nagyon erős szégyent érzek, ami miatt ösztönösen kerülök mindent az élet ezen a területén.


Ami másnak olyan természetes mint levegőt venni, nekem és a hozzám hasonlóknak életidegenné vált.

2022. szept. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nem.

Nem kell sietni a párválasztással.

2022. szept. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%

"nem baj az ha valaki megér fejben és lélekben, mielőtt beleugrik egy kapcsolatba"


Mondjuk attól, hogy eljut valaki egy életkorig, messze nem egyenlő azzal, hogy meg is érik. Főleg, hogy az érettséghez alapvetően nem ártanak a tapasztalatok is.


És valahol pont itt lesz a probléma, hogy 25 évesen a többség már túl van élményeken, tapasztalatokon és más jellegű kapcsolatot akar, mint az akinek minden is kimaradt.

2022. szept. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem egy nőnek sem kellene olyan aki 25 évesen teljesen tapasztalatlan. Mi vagyunk az a réteg, akik egyedül fognak meghalni.
2022. szept. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!