Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ritka az ha valakinek 25...

Ritka az ha valakinek 25 körül nem volt még egy kapcsolata sem?

Figyelt kérdés
Sokan ebben a korban együtt élnek, akár gyerek is van. Én meg csak egy-két randiig jutottam. Gondolom ehhez szerencse kell, ami nekem nincs meg.
2022. szept. 10. 10:17
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem ritka. En 38 evesen vesztettem el a szuzessegem, meg mindig egyutt vagyunk es nemreg szuletett meg a kisfiunk is. Nem szabad foladni!
2022. szept. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Ja szerencse kell.. véletlenül se benned van a hiba.
2022. szept. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem annyira ritka, de megesik. Azonban szerintem tökre nem kellene emiatt csesztetni senkit sem, még akkor sem, ha ez idősebb korosztályban jelenik meg.
2022. szept. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első, te férfi vagy vagy nő?
2022. szept. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a korban még elég gyakori.

Fiúknál olyan 2-3-ra tippelnék 10ből.


Na meg 25 alatt szinte csak gyerekszerelem.

A felnőtt életben mások a szempontok.

30 felett sokan lentebb adnak az igényekből,pl külsőt illetően..

Ha viszont nem állsz jól anyagilag egyre nehezebb.

2022. szept. 11. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

22 vagyok és még nekem sem volt egyetlen kapcsolatom sem, illetve kapásból tudnék mondani még 2 másik, korombeli lányt is, a szűkebb baráti társaságomból, akik szintén így vannak. Egyik fiú unokatesómnak, aki egy évvel idősebb nálam, sem volt még.

A felsoroltak közül pedig egy valaki van, akiről tudom, hogy nagyon szeretne egy párkapcsolatot már egy jó ideje. Én igazából jól elvagyok így is, csak ritkán csap arcon, hogy mégse lenne rossz egy néha.

Azzal viszont tényleg egyetértek, hogy ilyen miatt nem kellene másokat bántani. Van, akinek szimplán nincs kapcsolatra szüksége, vagy épp még nem tartja késznek magát rá.

2022. szept. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem ritka és nem is kell sietni a párválasztással.
2022. szept. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az alapján, ahányan feltették az oldalon ezt és hasonló jellegű kérdéseket, nem.
2022. szept. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!