Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Igazán idegesítő ember?

Igazán idegesítő ember?

Figyelt kérdés
Én ilyen vagyok sajnos. Mégha nem is szólalok meg, akkor is idegesítő vagyok. Ha meg beszélek, még a saját Anyám is leráz, idegesítőnek tart, másokról nem beszélve. Több hónapja gyakorolom, hogy egyre kevesebbet beszélek. Mindig visszafogom magam, mondom magamban “ne beszélj, kuss legyen”. Most így is idegesítek mindenkit, de legalább nem mondják, hogy “erre ki kiváncsi?”. Anyám szokta mondani, bármiről beszélek. A munkahelyemen olyan vagyok minta covidos lennék, mindenki elkerül. Még a segítséget se fogadják el tőlem. Pl tartottam a liftet és intettem egy kollégának, hogy jöjjön, erre rámnézett és gyorsan bement a lépcsőházba inkább. Nem vagyok sok, igazából pont hogy nincsenek témáim mert unalom az életem. Dögunalom. Kb hónapok óta semmi sem történt velem. De tényleg semmi. Egyedül nincs is kedvem sehova menni. Régen elmentem strandra vagy ilyen helyekre de hülyén éreztem magam mert senki nem megy egyedül. Eljártam étterembe, egy bárba is. Én voltam a személyzet szemében a fura őrült. Egy sportbárban próbáltam barátkozni is a meccs hevében, de a társaság akiket megszólítottam, lerázott. Mondták, hogy ők most átülnek arréb, további jó szórakozást. Elég kínos volt. Egyszer barátkozott velem egy srác egy rokon esküvőjén, de kiderült hogy a bátyám adott neki cserébe egy üveg whiskeyt, hogy ne legyek ott lúzer egyedül.
2022. szept. 15. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés?

Miben nyilvánul meg az, hogy idegesítőnek gondolnak? Konkrétan mondták neked, hogy az vagy, vagy csak elhiteted magaddal, hogy idegesítő vagy és ezzel próbálod megmagyarázni miért nincsenek barátaid vagy társaságod?

Azt tartom esetleg elképzelhetőnek, hogy amikor még többet beszéltél, annyira rá voltál feszülve arra, hogy kapcsolatokat építs ki, hogy sokszor beszélgettél érdektelen dolgokról. Senki nem szeret érdektelen dolgokról beszélgetni. Próbálj keresni valamit ami leköt, ami érdekel, amit szívesen csinálsz, legyen ez egy hobbi vagy bármi és először abban a körben keress embereket. Ne erőltesd a beszélgetést, sablon témákat, csak természetesen csevegj ha találsz valakit. A sportbáros próbálkozásod pl. szerintem teljesen jó volt, csak rossz társaságot fogtál ki, én jó ötletnek tartom, hogy továbbra is próbálj ilyen módon kiépíteni kapcsolatokat.

2022. szept. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mozdulj ki és járj társaságba.

Lehet komolyodnod kell, de a családod se normális mert ahelyett hogy segítenének változni, inkább ignorálnak és elkönyvelnek idiótának!

Keresd azt a támogató környezetet, embereket ami-akik kihozzák belőled a legtöbbet és értékelnek!


Szerintem az a probléma, hogy a szüleid nem mondták elégszer gyerekkorodban hogy "jó lenne ha kinőnéd az idétlen viselkedést és megkomolyodnál!"

2022. szept. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem nem vagy idegesito, es tudod honnan tudom? Az en anyam is egy olyan rohadek volt, aki allandoan azt mondta, hogy idegesito vagyok, ne beszeljek, vagy legalabb elotte gondoljam at, h mit mondok. Allandoan fogyatekosnak hivott, ha pedig odamentem hozza, akkor igyekezett minel hamarabb lerazni. En is evekig gondoltam azt magamrol, h idegesito es elviselhetetlen vagyok, nem is voltak barataim. Most, csak evekkel a tortentek utan kezdem erezni azt, h nem vagyok idegesito, igenis van aki kedvel.


Az egyedul ide-oda eljaras pedig nepszeru tanacs itt a gyakorin, de tenyleg kellemetlen es unalmas. En is elmentem az egyik pszichologusom tanacsara egyedul paros tancra, baromi kellemetlen volt. Soha tobbet.

2022. szept. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!