Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak egyedül a...

Mit csináljak egyedül a hétvégén a koliban?

Figyelt kérdés

Minden szobatársam hazament, vagy a párjával lesz. Nekem még nincsenek nagyon ismerőseim itt helyben. Csak azért maradtam hétvégére, mert talizok este pár emberrel.

Az addig oké, hogy főzök, eszek, de ezen kívül? Menjek el felfedezni a környéket? Olvasás még adott, tele vagyok kötelező olvasmányokkal. Van egy-két játék a gépemen, az is adott, filmezni, sorozatozni annyira nem szeretek. Szóval, mit javasoltok, mit csináljak tanuláson kívül? :D


2022. szept. 16. 18:38
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Péntek este megtörtént a találkozó, ami miatt maradtam. Ebből végül kocsmatúra lett egyébként. :D

Hajnal három felé visszaestem a koliba szombaton, aztán délig aludtam. Aztán másnaposan gyakorizgattam, olvastam a kötelezőt, semmi extra. Kis józanodós nap volt. Ja meg videochateltem egyet anyuval. :D

Vasárnap főztem, tanultam, elmentem boltba kaját venni, Simseztem. :D A szobatársaim érkezése után (este nyolc után) meg velük dumáltam.

2022. szept. 20. 21:20
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!