Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináltok akkor, amikor...

Mit csináltok akkor, amikor tényleg senki nincs mellettetek?

Figyelt kérdés
Családdal rosszban vagytok mert elviselhetetlenek, nem is egy városban laktok velük; munkahelyetek olyan hogy egyedül és egy helyben ültök, otthon se vár senki mert egyedül laktok, barátotok sincs, és ráírni sincs senkire. Egyszer csak szomorú és ijesztő lesz, hogy így éltek. Mihez folyamodtok amikor nincs mihez folyamodni?

2022. szept. 24. 20:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Beszélgetek neten valakivel vagy próbálom lefoglalni magam. Sajnos sok mást nem igen lehet. Esetleg kimozdulok valahova.
2022. szept. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

En pórul jártam.

Amikor ilyen időszakom volt elkezdtem mindenkivel szóba állni, családdal kibékulni, pasikkal ismerkedni.

Na a családom dupla erővel vert át és lett rosszakaróm megint, akiket találtam pasikat azokról pedig kiderült, hogy nárcik.

Most meg ott vagyok, hogyan rázzak le mindenkit. Hogy újra a kiindulóponton legyek. Egyedül mindenféle aljadék embertől távol.

Nyuszival alszok.


Aztán ha kipateroltam az életemből ezeket, kezdhetek vmi új stratégiába.

2022. szept. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Átgondolom, hogy tudnék ezen változtatni. Sport, hobbik, netes ismerkedés, stb.
2022. szept. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Szerencsére a családom mindig mellettem áll, a többi meg nem érdekel, megtanultam 26 év alatt hogy minden ember szemétláda, felesleges ábrándokba ringatni magam.
2022. szept. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

Én itt szoktam levelezni, találtam már pár jó levelezőpartnert.

F

2022. szept. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Kimozdulást egyszer csináltam nagy unalmamban, az eredménye az volt hogy sok boldog ember között egymagamban ültem és még szomorúbban térhettem haza.

4. Nekem írhatsz, nem vagyok szemétláda.

2022. szept. 24. 20:59
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Olyankor nyugodtan finghatok végre🤷‍♂️
2022. szept. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%
Egyedül viszem végig az adott ügyet-problémát.
2022. szept. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Állatot kell tartani, az óriásit javít ezen az állapoton, sőt sok embernél jobb társaság.
2022. szept. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Aki szeretne nyugodtan írhat nekem! 25/F
2022. szept. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!