Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti is egyedül ébredtetek ma...

Ti is egyedül ébredtetek ma reggel? Mellettetek sem aludt senki?

Figyelt kérdés
Én most is egyedül ébredtem mint ahogy mindennap.De legalább bent a meleg szobában és nem kint az utcán.Szex ma reggel sem volt ahogy a többi reggelen sincs.A lány aki tetszik más mellett ébredt.Rohadt az élet.
2019. nov. 24. 09:07
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
35%

haha szivás.

Természetesen nem egyedül ébredtem. Kaptam kávét az ágyba és szexeltem is. Persze én tettem érte hogy legyen párom,és nem itt nyafogtam.

2019. nov. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
#1-es gondolom akkor Te nő vagy.Ők szokták a kávét az ágyukba kapni.Nekem senki nem hozza az ágyba a reggelimet.Terű az élet:(
2019. nov. 24. 09:15
 3/34 A kérdező kommentje:
Tetű az élet azt akartam írni.
2019. nov. 24. 09:16
 4/34 anonim ***** válasza:
38%
hát ezt beszoptad!
2019. nov. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
#4-es pedig milyen jó lenne ha valaki tálcán hozná nekem az ágyba a bundás kenyeret és a teát.De se nő,se tojás,se kenyér,se tálca,semmi nincs:(
2019. nov. 24. 09:24
 6/34 anonim ***** válasza:
73%
Én is egyedül ébredtem, mint az elmúlt években minden reggel. De nem panaszkodom, mert ha lenne valaki mellettem, akkor egyedül akarnék lenni. Szóval most jó így. Magamnak is megcsinálom a teát és bundáskenyeret.
2019. nov. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
65%

Egyedül ébredtem. Érdemes nem az önsajnálatba menekülni, mert a "milyen jó lenne" "jó volna" "nekem miért nem jut, mikor másoknak van" stb önsajnálat-generáló gondolatok nem visznek előre.

Ha nem tudod feldolgozni, hogy a lány, aki tetszik, mással van (valamint az önsajnálat érzését se) akkor érdemes lenne szakemberhez fordulni. Amint lenne valakid, a rózsaszín köd elmúlása után ugyanezek a sivár érzelmek jelentkeznének, hiába lenne ott a másik melletted, mert lelkileg önmagadban nem oldottad meg a problémát, csak a rózsaszín köd ideiglenesen elfedte.

2019. nov. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
44%
Az önsajnáltatással nem fogsz előrébb jutni.
2019. nov. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
44%

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__1..


Még hányszor fogsz ezzel kapcsolatban kérdést kiírni?

Fogd fel és fogadd el, hogy a lány nem akar tőled semmit. A legjobb lenne, ha legközelebb egyedülálló lányt keresnél! A másik dolog pedig, hogy ameddig ilyen görcsösen akarsz valakit, nem fog sikerülni.

2019. nov. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
52%
Egyedül ébredtem, csak nem jajveszékeltem miatta ennyit.
2019. nov. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!