Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ha eldobtak a...

Mit tegyek ha eldobtak a barátaim?

Figyelt kérdés

Az egyetlen baráti társaságom akiket nagyon szeretek és erőt adtak nekem a mindennapokhoz, kidobtak és azt mondták csak akkor fognak velem szóba állni, ha elmentem pszichiáterhez. Elég komoly szociális fóbiával küzdök, ami hatással volt az eddigi programokra és találkozásokra is, amit megelégeltek.

De nekem egyszerűen nincs időm pszichiáterhez járni mert hétköznapokon reggel 6-tól 18-ig dolgozok, mire hazaérek van kb. egy óra szabadidőm, aztán aludhatok is hogy másnap ne legyek álmos.

Mit tegyek? Én nagyon szeretem őket és szeretném visszakapni őket, de nem is reagálnak arra amiket írok nekik :((

19F


2022. szept. 25. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg komoly okok vezettek idáig. Akkor járj szombaton, vagy vasárnap
2022. szept. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem eldobtak hanem ultimatumot adtak. Szerintem te is érted hogy miért. Ne kifogasokat keress hanem menj orvoshoz.

Jót akarnak neked.

2022. szept. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél ki szabadságot arra a napra, amikor elmész az orvoshoz.

A háziorvoshoz menj először, ő ad beutalót.

A barátaid szeretnek és azt akarják, hogy meggyógyulj.

Legyen ez még a munkánál is fontosabb, mert lehet, hogy ha nem kezelnek, később a munkádat sem fogod tudni elvégezni.

Szóval hajrá! És sok sikert és jobbulást!

2022. szept. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem dobtak el, hanem jót akarnak neked, még ha most radikálisnak tűnik is. Azonban csak azon lehet segíteni, aki akarja. Pszichiáterhez nem kell minden nap menni, kb 2 hetente egyszer (de függ a jelenlegi állapotodtól is) kell menni, de rosszabb esetben sem naponta. Annyi időt pedig munka mellett is rá tudsz szánni, az színtiszta kifogás, hogy nem. De amíg te nem akarod rendbe tenni magad, addig minden más felesleges. Az elején nehéz lesz, de a saját életedet könnyítenéd meg igazából, ha ezt most rendbe tennéd. Mert ahogy az előttem lévő írta, később ez rosszabb lesz és dolgozni sem fogsz tudni. Nem kell elhinni, meg a te életed, de szerintem megérné beleinvesztálni. Minden jót neked és sok sikert a gyógyuláshoz. (Leinformálható szakembert keress majd, ha keresel, olvass ajánlásokat…stb,hogy egy megfelelőt találj).
2022. okt. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A barátaid valszeg szeretnék hogy jobban légy. Milyen szocials fobia?
2022. okt. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!