Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, ha félek már az...

Mit tegyek, ha félek már az utcára is kimenni?

Figyelt kérdés
Nem merek már gyakorlatilag sehova elmenni, mert félek attól, hogy éppen ki fog belém kötni. Lelkileg és fizikailag is gyenge vagyok, nem tudom megvédeni magam. Múltkor is beszóltak nekem a C-k az utcán, elszaladtam, ez hetek óta volt de még mindig a hatása alatt vagyok. A munkahelyemen kívül nem merek sehova menni, mert bestresszelek a többi ember viselkedésétől.
2022. szept. 30. 20:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
Kezeltesd magad, mert ez fóbia és beteges szorongás.
2022. szept. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Melyik város ez? Költözz máshova. Itt Budapesten (jó, nem a nyóckerben) senki nem köt senkibe.
2022. szept. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Költözz el miskolcról
2022. szept. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

BP agglomerációja. Ez sem igaz így hogy nem köt bele senkibe, nappal még talán, de pont most olvastam egy posztot hogy este a belvárosban megtaláltak a svédek egy srácot, és 4v1-be elverték, meg elvették a pénzét úgy, hogy járókelők mentek el mellettük.

1) Van benne igazság, ezer dolog miatt kéne mennem pszichológushoz, csak mindig van valami reális, és kevésbé reális indok amiért nem megyek.

2022. szept. 30. 20:32
 5/16 anonim válasza:
46%
A válasz a mit tegyélre, hogy vegyél igénye pszichológusi segítséget. Amennyiben ez nem megy, akkor rettegj továbbra is otthon.
2022. szept. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%
A bűncselekmény nem napi gyakorlat; ha ott, ahol laksz, igen, el kell költözni. Ha félsz, ne mászkálj éjszaka. És találd meg a módját a testi erőd fejlesztésének.
2022. szept. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%

Ha valaki kisnövésű, az ilyen suttyók lépten-nyomon belekötnek.


Egy ilyen konfrontáció után hetekig-hónapokig tud tartani az ember. Pszichológus meg kezeltetés ennyiért még nem indokolt.

2022. szept. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy egy pszichológusnak húsztól indul fölfelé az óradíja, annyit meg sajnos az alkalmazotti béremből nem tudok kifizetni, hiába valós a probléma. Ahol lakok, azon a részen nincsenek ilyen bajok. Ez vidék, falu, viszont a falu másik végén már lakik több ilyen gázos egyén is. Pontosan tudom hogy milyenek, mivel velük jártam egy iskolába.
2022. szept. 30. 20:46
 9/16 anonim ***** válasza:
63%
Nem kell oda menni, ami nem biztonságos. Továbbá eddz! Akad 12-ért is pszichológus.
2022. szept. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
22%
Én is tennap olvastam hogy fényes nappal 4 c ,14 évesek rátámadtak egy emberre bicskával és kifosztották mindenéből
2022. szept. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!