Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más nem érzi hogy túl sok az...

Más nem érzi hogy túl sok az élet?

Figyelt kérdés
Lehet hogy velem van a baj, hogy nem vagyok normális de úgy érzem hogy túl sok az élet, az emberek, és úgy érzem csendre vágyok, nyugalomra. Nem tudom így hogy lehet folytatni az életet, úgy érzem nem vagyok képes rá, nyugalomra van szükségem.
2022. okt. 7. 03:00
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Normális érzés, nem így lettünk "teremtve" hogy ilyen pörgésben éljünk.
2022. okt. 7. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Én is vagyok így, de utánma egyedül sem jó!
2022. okt. 7. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, munka után én is ezt érzem, néha munka közben is. Sok az infó, a zaj, az emberek fölös beszéde, stb., így nem csoda, hogy csöndre, magányra vágyik az ember eegy idő után.
2022. okt. 7. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%

Én nem érzem ezt. Ha te így érzel, akkor változtass rajta, pl. költözz falura, vagy tanyára, vagy egy szigetre. Azzal nem fog megoldódni semmi, ha panaszkodsz és sajnáltatod magad. Vagy megszoksz, vagy megszöksz.


Minden csak tőled függ. Ha valóban eleged van a nyüzsiből, akkor öltözz olyan helyre, ahol megtalálod a nyugalmadat.

2022. okt. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Felgyorsult a világ.
2022. okt. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%

Mindenki úgy él, ahogy szeretne, bizonyos határok között. Én szeretem az életem.

Te is tehetnél érte. Költöz nyugisabb helyre, vállalj kevesebb dolgot stb.

2022. okt. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szoktam mondani mikor már besokallok ,hogy oké,oké hogy túl trutyi minden ,de azért a levegőt mindennél jobban szeretem
2022. okt. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az
2022. okt. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mint, ahogy előttem is írták, felgyorsult a világ, így sokszor érzem én is azt, hogy nem mindig tudom vele tartani a tempót. Túl sok teendő, infó zúdul ránk, sok zajjal megfűszerezve, ezek pedig együtt egy idő után elég szépen le tudnak szívni.
2022. okt. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!