Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek van értelme a...

Szerintetek van értelme a búcsú levélnek?

Figyelt kérdés

Tehát ha az itt maradottaknak ír levelet, esetleg válaszokat/magyarázatot, vagy csak egyszerű köszönetet.


Van értelme egy ilyen üzenetnek és ha igen, mit kell tartalmaznia, milyen formában?


Vagy inkább ne írjon semmit?



2022. okt. 13. 21:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
54%
HA van mondanivalód mondd el szóban!
2022. okt. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
az en fiam ongyilkos lett 19 eves koraban.tulajdonkeppen tudtuk az indokot de a valodi megnyugvast az adta volna ha a tettere tole kapunk valamilyen formaban magyarazatot. az eset 26 eve tortent es ha van egy elfogadhato BIZTOS magyarazat akkor sokkal hamarabb fel tudtam volna dolgozni az esetet.igy 13 evig jartam pszichiaterhez es az elmult 26 evben is antidepresszanst kell szednem es fog kelleni amig elek, mert amikor abbahagytam en is teljesen padlora kerultem. mostanra mar elfogadtam a dolgot de megis vannak idonkent rossz periodusaim.
2023. jan. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
9-es senkit nem érdekel önmagán kívül, azt hittem ez egyértelmű, mindenki az életet magáért éli nem másért.
2023. jan. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Igen van értelme. Anyukám 13 éves koromban öngyilkos lett és nagyon örültem volna ha legalább hagy valamit amivel megmagyarázza hohy miért tette magával azt amit tett mert nem vettük észre hogy akármi gondja lett volna az életével. Mindig is egy mosolygós, vicces anyuka volt aki akármit megtett volna a családjáért. Mégis itthagyott engem.
2023. márc. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

#14 részvétem, komolyan.


Biztosan megvolt a nyomós oka rá, hiszen egy ilyen jó anya nem hagyna hátra mindent ok nélkül.


Sajnálom, hogy nem tudjuk meg mi volt az az ok...


Gondolod, hogy segített volna megérteni vagy könnyebbé tette volna a feldolgozás folyamatát?


Néhányan úgy vélik, hogy csak ront a többiek helyzetén és hogy azok úgysem értenék meg.

2023. márc. 31. 19:19
 16/16 anonim válasza:

#15:

Könnyebbé nem tette volna a feldolgozás mert attól a levéltől soha nem fog vissza jönni de rontani nem rontott volna a helyzeten mondjuk az igaz hogy sosem értettük volna meg. A levél azon tudott volna segíteni hogy nem hinném azt hogy miattam történt volna az egész mert amióta elment mindennap magamat hibáztatom.

2023. ápr. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!