Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Örökké magányos életet hogy...

Örökké magányos életet hogy lehet kibírni?

Figyelt kérdés

Nekem nem megy az ismerkedés, sosem volt sem baráti, sem pedig párkapcsolatom. Úgy érzem hogy én örök magányra vagyok ítélve.

26 vagyok és egész életemben teljesen magányos. Ez már valószínüleg egész életemben így marad? Úgy érzem nem tudok változtatni.

Nem tudom hogy mások akik tele vannak barátokkal, ismerősökkel, meg mindig van párkapcsolatuk ők mit tudnak.


2022. okt. 16. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Semmit. Ha akarod, irj PM-et, kivancsi volnek, miert nincsenek barataid, hogyan eled a mindennapjaidat. Lehet, ki tudjuk silavizalni, hol a problema gyokere.
2022. okt. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Nehezen. Átlag napokon munka után estig csavarok, órákat nézelődök vásárlások közben, de az ünnepek és a hosszű hétvégék kibírhatatlan.
2022. okt. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Nehezen.

Reménykedjünk🙃

2022. okt. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Van itt egy csomo ilyen ember.. miert nem dumaltok egymassal
2022. okt. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én a hobbimmal elvagyok. Csak sajnos egyre kevesebb pénzem jut rá. Facebook csoportokban szoktam beszámolót írni az ügy ideig óráig tart egy fontos vagyok érzést.


Sokat nem jelent. De jó amikor valaki kommentel, hogy tetszett amit írtam, vagy a képek amiket csináltam. Vagy amikor mások is magukra ismernek.

2022. okt. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Nehezen, de vigasztaljon a tudat hogy több pénzed marad, nem kell az áruló nőkre költeni.
2022. okt. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vannak olyan magányos tipus emberek, akiknek a külsejük, alkatuk nagyon eltér a "normálistól" és ebből adódóan kevés az önbizalmuk az ismerkedésre és mindenki elkerüli őket.

Lehet nálad is ez a probléma, de ezen tudsz csiszolni még ha nem is 100%-ot, de érdemes belefektetni energiát, akaraterőt, időt!

2022. okt. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nehezen... 25 éves leszek és egyre rosszabbul érzem magam, már az öngyilkos gondolatok is kezdenek megtalálni újra. Nincsenek barátaim se barátnőm, senki se szeret. Egyre inkább érzem úgy, hogy jobb lenne megölni magam, és megszabadulni ettől a mérhetetlen fájdalomtól.. de nem akarok meghalni. Amikor dolgozom akkor jobban érzem magam, de amint "hazaérek" kezdődik minden előről.. Sajnos az ismerkedés egyáltalán nem megy nekem se, mert félek attól hogy hogyan reagál a másik fél. Ha van kedve valakinek erről beszélni, ilyen helyzetben van az írjon, ki tudja.
2022. okt. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!