Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért szégyelled magad?

Miért szégyelled magad?

Figyelt kérdés
És minek?
2022. okt. 23. 17:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
12%
4 "C type" vagyok mégis boldogabb mint te ezek szerint..Mercedes AMG van meg szarvaspöri volt ma is ti meg 1 hétig ugyan azt eszitek. Nem kéne ciganyozni főleg nem neten na csók
2022. okt. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
62%
Van egy alapbetegségem, ami miatt nem élhetek teljes életet.
2022. okt. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Amiről tehetek:

-konfliktuskerülő vagyok, tavaly pl. volt egy konkrét helyzet, amit jobban kellett volna megoldanom. Már dolgozom azon, hogy ezt levetkőzzem, azon viszont már nem tudok változtatni.

-kicsi koromtól kezdve nem bízom magamban eléggé, határozatlan, helyenként esetlen vagyok, ezek miatt pedig pár nagyon jó lehetőségtől vontam meg magam, illetve esetleges remek emlékektől is.


Amiről nem:

hogy ebbe az országba születtem. Tudom, lehetne rosszabb is, hálás is vagyok azért, hogy nem az, de attól még nem vagyok büszke lakosa az országnak.

2022. okt. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem szégyellem magam. Miért tenném?
2022. okt. 24. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Egy dolog miatt szégyellem magam.Egész életemben hittem barátoknak,családtagoknak,párjaimnak.És nemcsak hittem, szerettem is őket.

Nem kellett volna.

Amit embertől el lehet venni,azt tőlem elvették,lelkileg és fizikailag.


Ha újra kezdhetném,senkit nem engednék az életembe.

2022. okt. 24. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
15-ös, ez pont nem a te hibád ez az ő szégyenük, hogy nem tudtak tisztességes életet élni, aljas viselkedésük az ő szégyenük. Te emelt fővel járhatsz.
2022. okt. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!