Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy társaság általi kiközösíte...

Egy társaság általi kiközösítettséget hogyan lehet kezelni, feldolgozni?

Figyelt kérdés
Szerettem volna abba a társaágba tartozni, de kiközösítettek. Nem hívtak meg azokra az összejövetelkre, rendezvényekre, közös programokra amit a társaság szervezett és ez eléggé megérintett most. Hogyan kezeljem?

2022. okt. 25. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem se hívnak meg, semmi ilyesmi. Akkor van tudomásuk arról hogy létezem, ha előttük vagyok. Egyszerűen le kell szrni, nem egy kategória....
2022. okt. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, milyen társaság. Ha a munkahelyi kollektívából közösítenek ki, az elég vacak, mert folyamatosan együtt kell így is lenned velük, de van olyan társaság is, ahova egyszerűen csak nem mész többet, és probléma megoldva.

Milyen jellegű társaság volt?

2022. okt. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Baráti, ismerősi társaság itt a faluban. Gyakran látom őket külön-külön, és eggyütt is.

Megpróbálom túltenni magam ezen az egészen és arra érdemes ismerősi kört és barátokat keresni.

2022. okt. 26. 18:59
 4/6 anonim ***** válasza:
A megoldás az lesz, ha új baráti társaságot keresel. Én nem erőltetném velük a kapcsolatot, azt az energiát arra fordítanám, hogy új barátokat találjak.
2022. okt. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rájuk kell gyújtani a házat ahova nem hívtak meg! 💪
2022. okt. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Először csak 1-1 barátot szerezz, hívj el valakit pizzázni, vagy moziba, akárhova, és kialakul.
2022. okt. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!