Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Le vagyok maradva amiatt mert...

Le vagyok maradva amiatt mert nem volt még barátnőm 24 éves koromig?

Figyelt kérdés

Ugye mások is vannak még így ennyi idősen?

Ha arra gondolok hogy mások már 16 évesen kapcsolatban voltak akkor nagyon gáznak érzem magam, de gondolom sokan 20 felett találtak először párt.


2022. okt. 30. 19:49
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

jajj már megint te?😅


nem, továbbra se vagy lemaradva, ahogy tegnap se voltál, és igen, mások is vannak ilyen helyzetben

2022. okt. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

A többséget inkább úgy számold hogy 18-20 tól vannak igazi kapcsolatban, ne gondold hogy mindegyik 18 előtti tinikapcsolat irigylésre méltó!

Jogos ha azt érzed kimaradtál valamiből, de inkább a jelennel törődj.

Sok sikert hozzá!

2022. okt. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
A legnagyobb probléma ezzel az, hogy nehezen fogsz találni olyan lányt, akit ez nem zavar, nézheted ezt negatívumnak, de pozitívumnak is persze, mivel így könnyen kitudod selejtezni azokat a lányokat, akit ez zavar. A baj ezzel a világgal, hogy azt hiszik az emberek, hogy mindent, minél előbb elkell kezdeni tapasztalatszerzésből, pedig valójában nem attól lesz egy kapcsolat tartós, hogy a felek mennyire tapasztaltak, csak figyelmed meg, hogy sokkal több tartós kapcsolat alakul ki, ha 20 éves kor után, felnőtt fejjel kezdi az ember, mint ha buta kis tiniként, hidd el. Ez a téma egyébként kicsit olyan, mint a Facebook, vagy bármelyik más közösségi oldal. Csak azt látod, hogy az emberek kiposztolják, hogy mennyire happy minden, minden rendben az életükkel, van mit enniük, elutaznak különböző helyekre, stb. te pedig elkezded sz@rul érezni magad, hogy de te hát nem így élsz, neked nem adatott meg, hogy elutazhass Franciaországba meg, hogy luxus kajákat ehess, stb., pedig valójában egyáltalán nem is biztos, hogy olyan boldogok, mint amilyennek látszanak, és ez sajnos főleg a fiatalok lelki állapotára lehet rossz hatással, tudom mert én is átestem ezen, de ennek ellenére megláttam a pozitívumát annak is, ami elméletileg problémás.
2022. okt. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nem függ semmitől sem.
2022. okt. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3%
Le
2022. okt. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Abszolút nem, még rengeteg időd van és amúgy sem lóverseny ez.
2022. okt. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
29 vagyok, sosem volt senkim, mégsem nyafogok, pláne nem foglalkozok azzal, hogy jajj a másiknak már 15 évesen volt valakije.
2022. okt. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges ezzel törődni, nem kell a társadalmat semmibe sem venni, pláne azt nem hogy mit tartanak "normálisnak"
2022. okt. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ugyanmár
2022. nov. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy lemaradva
2023. jan. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!