Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyik barátnőm már több, mint...

Egyik barátnőm már több, mint 30 férfivel lefeküdt.24 éves. Ez mennyire extrém?

Figyelt kérdés
Kicsit féltem mi lesz vele, szeretne kapcsolatot, néha van is neki, de mivel enyhén depressziós, folyton elhagyják.
2016. aug. 14. 22:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
A koitusz mióta számít kapcsolatnak? Azért depressziós mert rühe rongyként kezelik
2016. aug. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hosszú kapcsolat is volt. Ez a koitusz az Agymenőkből jött? #menő #nem
2016. aug. 14. 22:49
 3/16 Blade Bone ***** válasza:
Szerintem extrém. :/
2016. aug. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Igazából a lényeget nem sikerült csak beleírni a kérdésbe. Szóval akadhat valaki aki ezzel együtt elfogadja őt? Pl. ugyanez férfiban? Tudom, hogy úgy más, kulcs és lakat stb csak egy példa volt.
2016. aug. 14. 22:52
 5/16 Blade Bone ***** válasza:
100%

Nekem két barátnőm volt, de már ezt is soknak érzem. Nem kellettek volna...


De viszont, mivel ma már mindenki próbával keresi az "igazit" talán elfogadhatóbb.

De én biztos nem tudnék rá már igazi nőként tekinteni.

2016. aug. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem nem gáz, annyi férfival fekszik le amennyivel akar (személy szerint én komoly-kapcsolatot keresnék,mint egy éjszakás kalandot), igazából, ha egészséges nem is muszáj elmondania a párjának és ha a párja szereti elfogadja, felnőtt nő, azzal fekszik le akivel akar.
2016. aug. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért hagyják el, mert nem szereti önmagát Ameddig ez így van, hogyan várhatja el, hogy más megszeresse. Előbb ezen kéne dolgoznia. Aztán meg kinek mi köze hozzá hogy hány pasival volt? Mindig ezzel kezdi?
2016. aug. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
egy prostihoz képest nem extrém.
2016. aug. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hát azt mondja, hogy olyan párt akar majd, akivel mindent tudnak egymásról.
2016. aug. 15. 09:36
 10/16 anonim ***** válasza:
34%

Ő dolga. Kik vagyunk mi hogy elítéljük? Ő pedig azért itélhetne el sok embert mert annyi idősen még szüzek.

Mindenki máshogy éli az életét. Amíg ezzel nem árt senkinek felőlem annyit csinálja amennyit jól esik.

2016. aug. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!