Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 24 éves fiú vagyok, igazuk...

24 éves fiú vagyok, igazuk van azoknak akik lenéznek amiatt mert még nem volt barátnőm?

Figyelt kérdés

Szoktam ismerkedni, de elég fura lányokat fogtam ki eddig. Járok pszichológushoz is mert kicsit magamnak való és elég furán nézett rám amikor megtudta hogy nem volt még barátnőm. Ez tényleg ennyire gázos már ebben a korban???

Én még nem érzem későinek, főleg hogy engem a gyerekes kapcsolatok nem érdekelnek.


2021. dec. 23. 19:04
 1/7 grafno ***** válasza:
22%
Hát jah. Gáz. Gyerekes kapcsolat?? Majd csak ezután jön a gyerekes kapcsolat :D
2021. dec. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
33 vagyok, nekem se volt, de én már leszarom mit gondolnak.
2021. dec. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gáz ha gyilkos vagy, pedofil vagy éppen tolvaj. Ha nem volt párkapcsolatod az csak a fogyatékosok szerint gáz.
2021. dec. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért lenne gáz még 30 éves kor alatt?!


Talán inkább a 40 éves kor, amikor már azt lehet mondani, hogy na, de tényleg... eléggé kitolódtak már ezek a határok. (A nők már nemcsak inkább 30 pluszosan szülnek, hanem 40 körül is.)


Nekem anno 23 éves koromban lett az első - szexuális értelemben vett - barátom. Mégsem alakult át együttéléssé vagy házassággá.


Tegnap este 47 éves létemre(!) először fordult elő, hogy egy férfi ismerősöm arra kért a gyermekének adjak valamilyen ajándék ötletet... pedig ilyesmi akár 10 évvel korábban is előfordulhatott volna.


De akkoriban még - 11 évvel ezelőtt - csak egy felszentelt pap jöhetett volna szóba (mármint gyermektelenül, párkapcsolati szinten.) Értelemszerűen nem hagyhatta el az egyházat, ezért a kezdődő románc fagyos távolságtartássá alakult.

2021. dec. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nem gáz, egy ilyen feje tetejére állt idióta világban szóba állni sem érdemes kb. senkivel, nem hogy személyesebb viszonyba kerülni, hogy aztán közölje, hogy elég volt a farkadból és keres másikat
2021. dec. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Rövid válasz: nem.


Hosszú válasz: Hadd beszélgessek egy órát azzal, aki rólad ezt állítja, utána csinálok én egy hosszú listát arról, hogy az az illető miért méltó arra, hogy lenézzék.

2021. dec. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nem gáz! egyáltalán! a te szerelmi életed csak rád tartozik!
2022. jan. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!