Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehet elviselni a...

Hogyan lehet elviselni a munkanélküliséget?

Figyelt kérdés

Hogyan tehetném túl magam az állandó rosszulléten.

55 éves nő létemre nehéz.



2022. nov. 14. 12:29
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
52%
Nekem megy már 10 + éve,. Inni kel sört ;)
2022. nov. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
82%
Vállalj el egy olyan munkát, amit könnyen megkapsz, amíg találsz a saját szintednek megfelelőt. Vagy főzz, csinálj nagytakarítást otthon, menj el szűrővizsgálatokra, utazz el, tanulj egy új hobbit, tehát csinálj mindent, amire munka mellett nem nagyon jutna időd.
2022. nov. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem is próbáld meg kihasználni az időd arra, amire eddig nem volt lehetőséged. Lehet az bármi, amihez kedved van, ami fontos csak régóta halogatod stb. Mellette pedig nyilván keresgélj, de nem kell belegyötörnöd magad. Én is munkát keresek éppen és el tudom ismerni, hogy iszonyat fárasztó, beleroskad az ember agya a hirdetésekbe, hogy folyton nézegeted van-e valami, hogy folyton ezen kattogsz. Azért az egy nagyon ideális helyzet ám, hogy el tudod küldeni az önéletrajzodat ötven - hatvan helyre…. Értem, de abba is bele kell gondolni, hogy ha valakinek nincsen piacképes végzettsége, nem keresett szakmában dolgozott eddig, vidéken él és költözésre / ingázásra nincs lehetősége, kevés munkatapasztalata van stb., annak azért nem olyan egyszerű a helyzete.
2022. nov. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem akik azt írják, hogy keressen munkát, azok nem is értik a problémát. Én magam nem voltam sokat munkanélküli, egyedül frissdiplomásként 2 hónapig, azóta soha, de az ismerősi körömben voltak akik több évig is. Attól, hogy elfoglalták magukat álláskereséssel, még frusztráltak voltak és egyre nehezebben viselték a kudarcokat. Volt aki tanult közben, de ez nem sokat segített a lelki állapotán. Az nem tanács, hogy keressen munkát,bmert épp azt teszi, csak idővel ha sok a kudarc, akkor ez negatív spirálba viszi, ahonnan nehéz kimászni. Ja, és nem csak Budapest van az országban, ahol bármikor találsz munkát.
2022. nov. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
76%

55 évesen még van 10 éved nyugdíjkorhatárig. Valami olyat kéne keresned, ami biztos hely, még ha nem is fizet csilliósan. Ugyanis 4-5 év múlva még rosszabbak lesznek a kilátásaid...


Mióta vagy munkanélküli?

2022. nov. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
72%
Nem kell munka . Ez egy bődületes hülyeség. Érezd majd jól. Kb ennyi ;)
2022. nov. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
83%
*magad
2022. nov. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
98%

16: és miből tudja jólérezni magát? Fényevésből???

Pénz néklül...

2022. nov. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
98%
én éppenséggel elvagyok így munka nélkül, de a fő probléma számomra az, hogy a pénz fogy, bevétel nem érkezik, annyit tudok javasolni, amit én is csinálok, keresni munkát, beadni a jelentkezést a lehető legtöbb helyre, aztán valahová hátha felvesznek
2022. nov. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
1%
Te messze el vagytok té vedce. Gyerezek le Borso dba a teélepra aztz meglátjátok. Itt i nn i ,meg biózni kell és akkor páró órára jó :D
2022. nov. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!