Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem figyelnek fel rám...

Miért nem figyelnek fel rám az emberek? Nem fogok tudni így párt találni soha?

Figyelt kérdés

Majdnem 20 éves vagyok és még soha nem volt barátom. De úgy kell elképzelni, hogy nem is tetszettem még soha egy fiúnak sem. Nem mondanám szépnek magam, ez nagyban nehezíti a dolgot. Mindenki a szép lányokra hajt. Nagyon igazságtalan ez az egész. A külsőmből szerintem kihozom a maximumot, szóval nem az a baj hogy igénytelen vagyok. Az adottságaimon nem tudok változtatni.

Van valaki hasonló cipőben?


2022. nov. 19. 22:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%

Rébuszok helyett ezt olyanokkal kellene megbeszélned, aki lát téged és ismer. Lehet, hogy te azt gondolod, kihozod a külsődből a maximumot, lehet, hogy kívülállóként baromira nem így néz ki. Ugyanez az adottságokkal. Vagy éppen a személyiségeddel.

Ezen az oldalon nem fogsz olyan választ kapni, ami valóban segíteni fog (nyilván lesznek akik látatlanban is belédszeretnek, de ők aztán az igazán defektesek, vigyázz azokkal akik itt rádhajtanak)

2022. nov. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%
Nem azért nincs, mert csúnya lennél, azok is kellenek valakinek. Inkább túl visszahúzódóan viselkedsz. Járjál helyekre, társaságba, beszélgess, szemezz. Vetesd magad észre.
2022. nov. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Adok mások véleményére, és azok alapján is adtam magamról ezt a jellemzést.

Lehet hogy igazad van és tényleg nem itt kéne keresnem a választ.

Nem hajtott rám senki amúgy.

2022. nov. 19. 22:59
 4/18 A kérdező kommentje:
#2 járok társaságokba de ott se szokott történni semmi.
2022. nov. 19. 23:00
 5/18 anonim ***** válasza:
85%
Középszerű külsőm van + nem tudom eladni magam és férfiként ez nagyobb probléma. Lányoknál általában fordítva van a prioritás, bár nem akarok általánosítani. Viszont ha te még csak most töltöd a 20-at, akkor nem kell aggódnod, rengeteg időd van. Sok ember van, aki egészen a középiskola végéig semmilyen kapcsolatba nem kerül a másik nemmel.
2022. nov. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
37%
Lányként biztosan lesz párod, bármilyen is a külsőd.
2022. nov. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Igen de van a környezetemben több olyan akinek még nem volt barátja, de nekik már mind bókolt valaki csak nekik túl magasan van a léc.

Hát eladni én se tudom magam, de nincs is mit.

2022. nov. 19. 23:04
 8/18 anonim ***** válasza:
82%
Azért annyira csúnya nem lehetsz. Mellesleg sok fiú éppen az olyan lányokat keresi, aki nem a legszebb ugyan, de legalább nagyon jól el lehet vele beszélgetni bármiről, tényleg szereti őt, nem csak pénzért, vagy akármiért van vele, hanem tényleg önmaga miatt. Plusz megbízik benne, hogy nem fogja megcsalni.
2022. nov. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Csúnya nem vagyok. De szép se.
2022. nov. 19. 23:06
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy mi ez az aggódás ilyen fiatalon nálad. Sajnos a lányok ilyen korban szinte presztízskérdést csinálnak abból, hogy minél hamarabb legyen valakijük, pedig ha valakivel csak erőltetve van egy lány együtt, akkor megette a fene az egészet.

Nem tudom, hogy alakilag milyen lehetsz, meg azt se, hogy milyen lehet a kisugárzásod, mert sok srác ez miatt a két dolog miatt is fújhatnak visszavonulót. Ha nincs rajtad feltűnően látható felesleg, vagy hogyha úgy érzed, meg mások is azt mondják, hogy nincs gond a kisugárzásoddal, önbizalmaddal, akkor nem hiszem, hogy olyan nagy gondok lehetnének veled.

2022. nov. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!