Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha totálisan kiégtem (nem...

Ha totálisan kiégtem (nem érdekel semmi és senki) abból hogyan lehet visszajönni?

Figyelt kérdés

Régen volt bizodalmam az emberekben a világban. Mára ez már nincsen meg.

legalább 5-6 éve ki vagyok égve. A depresszió hol rám jön hol elmúlik.


Csomó helyre jelentkeztem, de alig kapok visszajelzést. Legutóbb már önkéntesnek jelentkeztem de onnan sincs visszajelezés. Semmi. Mintha el se küldtem volna a jelentkezésem. Pedig a szakmámban szeretnék tapasztalatot szerezni, ami a műtárgyvédelem.


30 éves leszek és sose volt barátnőm. Nem tudom mit rontok el. Szerintem, már arra jutottam hogy nem vagyok helyes-jóképű ember. Ezért nem kellek senkinek. Ezer meg ezer próbálkozáson vagyok túl.


Igazság szerint egy nagy szerelmem volt az életben, azt se viszonozták. teljesen beleuntam mindenbe: se érzelmeim, se kedvem az élethez.


Minden nap a monotonitásé. Jobb esetben munka, rosszabb esetben önéletrajzküldés vakulásig. Egyiknek sincsen eredménye.


Régen érdekelt az ország, a politika, a művészet stb - ma már ezek sem. Hidegen hagynak, a túlélésért küzdök. Minden amiben hittem bíztam semmit nem segített, barátaim is magamra hagytak.

(Ráadásul a gyerekorom sem volt felhőtlen.) Kamasz éveimből, szinte kimaradt minden szépség és öröm.


Imáimban arra kérem a felsőbb erőket, hogy szólítsanak magukhoz, mert semmi értelmét nem látom ennek az életnek ennek a szűnni nem akaró reménytelen helyzetnek, - állandóan a küzdés, okoskodás mi éri meg meg mi nem. Mit vegyünk az elinflálódó kevéske pénzből. Fűtés vagy étel?


Meggyűlöltem az emberek nagy részét. - Nincs miért, kiért küzdenem. Nem motivál semmi. Félek lassan a világtól is. Kiszámíthatatlanok az emberek is. Elegem van ebből az elmaradott társadalomból is. Ami kiveti magából azt aki kicsit is más (bőrszínre, szexualitásra, gondolkodásra stb).


Nagyon de de nagyon elfáradtam.



2022. nov. 21. 11:48
A kérdező szavazást indított:
Igen elfáradtam nagyon! - Kimerült vagyok.
Nem fáradtam el, energikus vagyok és minden jó igy.
26 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Kettő között érzem magam néha. Ennyire nem voltam sosem enervált, pedig jól megpofozott az élet, szinte mindenem és mindenkim elvette.

De egészséges vagyok, van hobbim, humorom és nincs ellenségem. Igaz,barátom sem...

Próbáltam ismerkedni,nem járt sikerrel..

Így magam vagyok,de azért igyekszem találni mindig valami szépet az életben :)


F/Bpest

2022. nov. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom merre induljak. Erős fiatalember vagyok de a raktárak sem vesznek fel, dolgozni. S egyébként is ma magyarországon pénzt keresni kiváltság.
2022. nov. 21. 12:14
 3/14 anonim ***** válasza:
61%
Menj el gyárba dolgozni, oda mindig kell ember. Nem a legjobb, de egyelőre biztos megteszi. Ha belerazodsz meg javíthat az életeden is kicsit. Talán találsz ott barátokat, partnert is. Sportolj rutinosan, a mozgás sokat segít a depresszió ellen! Foglalkozz azzal, ami érdekel.
2022. nov. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Tanulj tovább vagy menj ki külföldre, de felejtsd el itthon ezt a szakmunkás vegetálást.
2022. nov. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Könyv a kiégésről: [link]
2022. nov. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

1.tanulj tovább

2. Keress hobbit pl önkéntes Munka egy hajléktalanszállón vagy örökbe fogadsz egy kutyàt és minden nap ki viszed a parkba játszani vele

3. Keress olyan munkát amit biztos megkapsz. Pl gyári meló vagy meki


Ha rendbe jön az életed mèg az is elképzelhető hogy 40 éves korodra már társat találsz. Ne add fel!

2022. nov. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%
Mi az a műtárgyvédelem?
2022. nov. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek veled kérdező! Nagyon nehéz helyt állni és minden egyesnap felállni ebben az "őrült új világban" amelyben élünk...
2022. nov. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Tanulj meg programozni.
2022. nov. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%
Ha módodban áll, csinálj olyan dolgokat, amelyek nem munka. Tehát élménydús pihenéseket. Kirándulás erdőben, koncertek, barátokkal lazulás, semmittevés.
2022. nov. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!